Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

czy działa ...?

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2003-11-04

Temat: czy działa ...?
Autor: ~PiotrekDz
Data: 2003-11-04 10:43:48

witam.
od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić do oddziału pttk Myślenice oraz schroniska Kudłacze i...nic. mam już sześć różnych n.r. tel. do tych miejsc z czego pięć to, jak się okazało, już n.r. prywatne a pod szóstym nikt nie odbiera. chce się tylko dowiedzieć, czy schronisko PTTK Kudłacze w Beskidzie Makowskim działa, ponieważ w internecie różne rzeczy piszą, że tylko w weekendy, że nieczynne, że działa, więc tych skrajności trochę już jest. podobno schroniski (w.g. informacji o n.r. zamiejscowych) telefonu nie ma jednak na mapach telefony (błedne) jednak są podane.
pozdrawiam

Temat: Re: czy działa ...?
Autor: Basia Z.
Data: 2003-11-04 13:29:29

Byłam tam w połowie maja i wtedy schronisko działało tylko w weekendy i po wczesniejszym umówieniu się.
W każdym razie w piątek weiczorem pocałowaliśmy klamkę.
Nie bardzo nam to przeszkadzało, bo w planie mielismy nocleg w namiocie na Przełęczy Suchej, chcielismy sie tylko czegoś napić, niestety nie udało się. W sobotę około 10 rano było już otwarte, ale nie było tam nic ciepłego do jedzenia.
Niemniej pani obsługująca schronisko mieszka w chałupie około 1 km poniżej niego w kierunku Pcimia (zółtym szlakiem o ile pamiętam). W sąsiednich chałupach tez można przenocować, a w przysiółku poniżej jest sklep.
Telefonu do schroniska niestety nie znam.

Pozdrowienia.

Basia