Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

Ankieta, konkurs itp...

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2003-09-29

Temat: Ankieta, konkurs itp...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-09-29 13:27:12

Witam!

Po długim wyczekiwaniu wreszcie został rozpoczęty drugi etap konkursu wiedzy o PTTK. Każdy z Was może się sprawdzić odpowiadając na 10 pytań z historii Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Serdecznie do tego zachęcam! Pierwsze, łatwe (!), pytanie już czeka na odpowiedzi.
http://www.pttk.pl/konkurs/index.php

Kolejna ankieta pokazała, że choć ponad połowa internautów odwiedzających nasz serwis jest bardzo zadowolona ze swoich wakacji, to niestety niemal co piąty uważa, że były one nieudane. Jakie mogłybyć tego przyczyny? Zachęcam Was do dyskusji. Może odezwą się osoby, które uznały swoje wakacje za kompletną klapę i napiszą dlaczego.
http://www.pttk.pl/ankieta.php?ktora=21

Tymczasem zachęcam do głosowania w kolejnej, jesiennej ankiecie. Znajdziecie ją po lewej stronie od tej wiadomości... :-)

Zwracam też uwagę na news umieszczony na stronie głównej (http://www.pttk.pl/index2.php). Czy BPN sprzeciwiając się przejściu turystycznemu z Ukrainą naprawdę chroni przyrodę, czy tylko utrudnia życie turystom? Czy argument o handlu alkoholem ma sens? Zachęcam do dyskusji!

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Ankieta, konkurs itp...
Autor: Jacek Potocki
Data: 2003-09-29 15:41:24

"...zachęcam do głosowania w kolejnej, jesiennej ankiecie."

Brakuje wariantu pośredniego - intensywnie pracuje, odrabiam zaległości, ale staram się choć na trochę wyrwać w góry, bo szlaki są piękne i puste :-)