Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Obiekty PTTK

Schronisko PTTK w Komańczy

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2003-08-21

Temat: Schronisko PTTK w Komańczy
Autor: ~Gumiś
Data: 2003-08-18 11:27:04

Cześć!

Witam po prawie czterotygodniowej przerwie. Podczas wakacji byłem m. in. w schronisku PTTK w Komańczy. I wśród tych ciągłych skarg muszę napisać o moich wrażeniach stamtąd.

Obsługa po prostu świetna! Wszystko było czyste, nie było żadnych problemów z pomocą w różnych przypadkach (a grupa była 29-osobowa, w tym wielu paniczyków narzekających na wszystko). Żarcie pyszne (choć trochę drogie ;-(). Na koniec chyba zepsuła się maszyna do ogrzewania wody, ale nie wiem dokładnie, bo już wyjeżdżaliśmy.

Było super!

Pozdrawiam
Krzysiek

Temat: Re: Schronisko PTTK w Komańczy
Autor: ~MIchał A.
Data: 2003-08-21 15:50:58

A może tak warto byłoby częściej pisać o schroniskach przyjaznych turyście???
Ja z tegorocznego wyjazdu wyniosłem bardzo pozytywne wrażenia ze schroniska na Hali Lipowskiej, niestety przegrywającego z podobnym obiektem na Hali Rysiance (droższe, obsługa już nie tak miła).

A co do Bieszczadów, to bardzo miło jest w bacówce "Jaworzec" - świetny gospodarza, wspaniałe "domowe" ruskie i pomidorowa, wspaniały klimat.

Tak więc Turyści - piszcie o swoich pozytywnych odczuciach, może w ten sposób stworzymy coś na kształt listy obiektów przyjaznych prawdziwym turystom i przyczynimy się do ich promocji - może wtedy mniej będzie "kombinató" przerabających "mięso turystyczne" tylko i wyłącznie dla maksymalizacji swoich zysków.

Pozdrawiam

MIchał A.