Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Odznaki

GOT - zaliczanie punktow

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2003-08-12

Temat: GOT - zaliczanie punktow
Autor: ~tHan
Data: 2003-08-11 01:17:39

Witam!

Po gorach chodze juz od lat, ale nie wiedzialem do tad o GOT. W tym roku akurat odbylem dosc "przyzwoita" wycieczke. Jako, ze nie jest dostepny na razie nigdzie w internecie wykaz tras punktowanych, zatem zwracam sie z uprzejma prosba do tych, ktorzy sa jego szczesliwymi posiadaczami o podanie mi przyblizonej choc punktacji trasy: Kuźnice - Kasprowy Wierch - Świnica - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Dolina Roztoki.

Chcialbym ponadto wiedziec czy jest mozliwosc zaliczenie tej trasy bez jakich kolwiek pieczeci, dat i podpisow (mam jedynie kilka zdjec ale tylko znajomych - sam je wykonywalem). Slyszalem, ze podobno moze wystarczyc potwierdzenie kilku osob (nie bedacych przodownikami GOT), ale czy to prawda?

Prosze o odpowiedz wtajemniczonych, bo nie wiem czy warto starac sie jeszcze w tym roku w gorach zbierac "dowody" w nowo nabytej ksiazeczce, chociazby na GOT popularna.

Pozdrawiam.
tHan

Temat: Re: GOT - zaliczanie punktow
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2003-08-11 06:21:10

Dowodem może też być np. rachunek ze schroniska, bilet kolejowy, zdjęcie, paragon ze sklepu, jednym słowem coś z datą i nazwą miejscowości + opowiadanie przodownikowi, co się tam widziało.
Pozdrowienia
Piotr

Temat: Re: GOT - zaliczanie punktow
Autor: Jurek
Data: 2003-08-11 09:03:02

Zajrzyj na stronkę: http://gotki.w.interia.pl

Weź mapę i spróbuj sobie sam policzyć punkty, jeśli jakiegoś odcinka brakuje to wtedy linijka i liczenie przebytych kilometrów i podejść ale w Tatrach z reguły chodzimy szlakami bo to Park Narodowy więc nie powinno być problemów.

O dokumentowaniu napisał Ci już Piotr więc nie będę się powtarzał.

Pozdrawiam
Jurek

Temat: Re: GOT - zaliczanie punktow
Autor: Tomek Dygała
Data: 2003-08-12 15:16:16

zajrzyj do GOT FAQ:
http://www.got.w.pl

pzdr.
Tomek D