Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Odznaki

Zaległe trasy do wpisania w książeczce KOT

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2020-08-01

Temat: Zaległe trasy do wpisania w książeczce KOT
Autor: Sebastian En
Data: 2020-07-31 12:57:48

Witam.

Chciałem rozpocząć przygodę z wpisami tras do KOT. Mam tras siedem i bardzo mi szkoda żeby one przepadły. Są z kwietnia, maja, czerwca i lipca z tego roku oczywiście. Książeczkę kupiłem, wiem jak wpisywać trasy. Zdjęcia tras mam z Endomondo, wiadomo z datą, trasą, kilometrami i mapami przejechanych tras, zeby udowodnić. Tylko mam teraz problem. Gdzie to podbić bez wysyłania pocztą do oddziałów PTTK. Jutro jadę do Ustrzyk Górnych pochodzić po szczytach (bez roweru) i w Muzeum Zielony Domek Pan mi zawsze weryfikuje tam trasy do książeczki pieszej GOT. Wie ktos czy on bedzie miał możliwość podbic mi pieczątki obok tras w książeczce KOT ? Trasy rowerowe mam zaczynane w Ustrzykach Górnych, Dolnych, w Krośnie np. do Rymanowa Zdroju czy Daliowej, albo i dalej do Przełęczy Beskid nad Czeremchą (szlak żółty). Pytanie brzmi :-) Czy w Ustrzykach Górnych w Muzeum Zielony Domek podbija mi pieczątki z zaległych tras KOT ??? Z góry dzięki za odpowiedzi / podpowiedzi :-)

Dostałem wiadomość od Ustrzyki Górne Muzeum Zielony Domek, że KOT u nich nie podbije, tylko GOT. Bardzo proszę o pomoc jak to wszystko zrobić żeby te trasy wpisać do KOT. Te wcześniejsze trasy z maja, kwietnia, czerwca i lipca. Muszę to chyba wysłać do PTTK pocztą ? Innej opcji chyba nie ma ? Bardzo proszę o odpowiedź.

To mój pierwszy post na tym forum.
Życzę miłego dnia, super widoków jak i tras i pozdrawiam :-)

Uwaga Moderatora!
Połączyłem Twoje dwie wiadomości w jedną i przeniosłem do odpowiedniej tematyki.
Cieszymy się, że jesteś z nami, ale zanim napiszesz kolejną wiadomość zapoznaj się z regulaminem. W szczególności nie mnóż wątków i zaczynaj wątki we właściwych działach.
Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski

Temat: Re: Zaległe trasy do wpisania w książeczce KOT
Autor: Babek
Data: 2020-08-01 20:02:56

Wpisz te trasy do książeczki, kolejne wycieczki postaraj się już potwierdzać na bieżąco, regulaminowo. Jak uzbierasz 100 pkt to, jeśli w Twoim mieście jest weryfikator, idź najlepiej osobiście do niego ze zdjęciami tras, i wyjaśnij co i jak. Weryfikator, który jest również przodownikiem turystyki kolarskiej, ma prawo, zgodnie z regulaminem, do potwierdzenia wycieczek, nawet tych w których nie uczestniczył. A może żeby jeszcze bardziej to uwierzytelnić to poczekaj z weryfikacją odznak do czasu zdobycia 500 pkt? Zweryfikujesz dwa stopnie od razu a te Twoje dotychczasowe trasy będą jedynie jakąś mniejszą częścią.