Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Odznaki

Pierwsza weryfikacja punktów OTP

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2018-02-04

Temat: Pierwsza weryfikacja punktów OTP
Autor: krudawsk
Data: 2018-02-02 19:32:27

Wybaczcie pytanie żółtodzioba... Bardzo powoli zdobywamy punkty OTP i jednej z lokalnych odznak. Chodzimy całą familią - dzieci małe to i odległości niewielkie. Ale... W drugim roku uzbieraliśmy - tak sądziłem - wystarczającą liczbę punktów na pierwszą z odznak. Po pierwszym roku nie potwierdzałem tras w oddziale (u osób z uprawnieniami) ponieważ punktów było zbyt mało. I teraz pytania:
1. Gdy przyniosłem książeczki z pieczątkami dowiedziałem się, że zrobiłem to w ostatnim dniu (tj. 31 stycznia). Czy rzeczywiście punkty za miniony rok są weryfikowane do 31 stycznia kolejnego roku? Nie potrafię znaleźć nigdzie informacji na ten temat.
2. A skoro tak... - czy punkty za trasy pokonane dwa lata temu - potwierdzone pieczątkami ale nie zweryfikowane w oddziale do 31 stycznia kolejnego roku (w tym wypadku 2017) - "przepadają" bądź po prostu nie są zaliczane? Chodzi o OTP.
Pozdrawiam
K.

Temat: Re: Pierwsza weryfikacja punktów OTP
Autor: Babek
Data: 2018-02-04 09:32:04

Trafiłeś na jakiegoś gamonia. Nie trzeba weryfikować punktów co roku tylko od razu całość wymaganych na dany stopień. I nie ma żadnych terminów typu 31 stycznia. Twoje punkty nie przepadają, przypilnuj tego ancymona.