Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Restauracja w Morskim Oku

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2012-10-18

Temat: Restauracja w Morskim Oku
Autor: ophio [89.70.20.113]
Data: 2012-10-16 18:27:31

Przestroga dla wszystkich chcących zjeść w restauracji w schronisku w Morskim Oku, a zwłaszcza dla amatorów bigosu, chociaż po tym co znalazłem w swoim bigosie przestoga dotyczyc może każdej potrawy, no może poza herbatą. Bez bajkopisarstwa, w bigosie poza kapustą znajdowały sie niedojedzone resztki z potraw innych klientów. W moim przypadku były to kawałki kotleta schabowego ze śladami gryzienia oraz kawałki piersi z kurczaka ( panierowanej ). Po zwróceniu uwagi pani z obsługi zabrała talezyk i uciekła do kuchni - bez słowa. Doskonale rozumiem, że zasada skupać cepra do skarpetek jest sposobem na zycie i przezycie, ale żeby zaraz traktowac go jak świnie? I to za takie pieniądze?? Obiad dla 4 osób to 98 zł. Mniej zapłaciłem w Kalinie na Krupówkach, ale tam przynajmniej nie dostałem resztek. Smacznego.

Temat: Re: Restauracja w Morskim Oku
Autor: teich [193.29.207.98]
Data: 2012-10-17 12:07:47

Równiez mam dobre doświadczenie z Kaliną zarówno co do jakości potraw , atmosfery lokalu jak i obsługi.A ze swego doświadczenia wiem,że potrawy typu bigos stanowią największe pole do "eksperymentów" kuchennych. Z zasady unikam takich potraw w lokalach.

Temat: Re: Restauracja w Morskim Oku
Autor: Łukasz Aranowski [213.241.35.242]
Data: 2012-10-18 08:02:34

Witam!

Z upoważnienia kol. Jerzego Kalarusa wklejam tutaj jego odpowiedź skierowaną mailem do kol. "ophio".
Szanowny Panie,

W związku z informacją zamieszczoną na forum PTTK w dniu wczorajszym, uprzejmie informuję, że bezzwłocznie podjąłem czynności zmierzające do wyjaśnienia skandalicznego zdarzenia w jadalni schroniska nad Morskim Okiem które opisuje Pan na forum. Pozwolę sobie nawiązać kontakt z Panem w tej sprawie w I połowie przyszłego tygodnia. Bez względu na to kto z moich współpracowników i w jakim stopniu zawinił, już teraz bardzo Pana przepraszam!

Jerzy Kalarus, PTTK "Karpaty" Sp. z o.o.
Ze swojej zaś strony zachęcam Was do zgłaszania wszelkich napotkanych problemów w obiektach PTTK (nie tylko schroniskach - mamy też stanice wodne i inne obiekty). Bardzo się cieszę, że koledzy odpowiedzialni za stan obiektów czuwają i odpowiednio szybko reagują.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski