Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Gościniec

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2003-01-15

Temat: Gościniec
Autor: ~Marek Rabski
Data: 2002-12-27 00:00:00

Do 1991 r. Gościniec ukazywał się jako miesięcznik, był dostępny w powszechnej sprzedaży. Z sentymentem sięgam po te gazety. Stwierdzam, że był to wspaniały miesięcznik. Tyle tam było ciekawych artykułów, odkrawał mało znane zakątki naszej Ojczyzny.
Mój apel do ZG PTTK - wersja internetowa Gościńca jest bardzo przydatna - a może by tak jednak wrócić do wydawania miesięcznika jako gazety.

Temat: Re: Gościniec
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2002-12-28 00:00:00

Witam!!!

Już chyba, w którymś z wątków pisałem o tym. Gościniec jak ajbardziej ukazuje się jako gazeta - raz na kwartał. Internetowe i papierowe wydanie Gościńca jest tożsame i w treści nie różni się niczym. Jedyną różnicą są kolorowe zdjęcia w wersji internetowej.

Chwilowo jeszcze nabyć Gościńca papierowego nie można, ale już niedługo będzie to możliwe. Sam Gościniec (jak pewnie widać) trochę zmienił swój charakter i stał sie wewnetrznym pismem PTTK. Dla osoby z zewnątrz w zasadzie jest nieprzydatny, stąd jest rozsyłany po oddziałach, a nie po księgarniach czy kioskach.

Jednak jak zauważyliśmy cieszy się sporym zainteresowaniem i wielu członków PTTK chce go kupować, stąd robię wszystko co w mojej mocy, aby jak najszybciej ukazał się w sprzedaży w sklepie internetowym PTTK. :-)
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Gościniec
Autor: Jurek
Data: 2003-01-14 18:04:47

Nie wiem czy wiele osób próbowało ściągnąć Nr 2(6) ale w linku jest błąd tzn. trzeba na końcu linku usunąć 6 przed pdf.
Ja go ściągałem na początku października i jakoś zawsze zapominam o tym napisać do Ciebie Łukaszu, czyżby nikt inny go nieśiągał (nie było potrzeby jego zamieszczanie), czy wszyscy postąpili podobnie jak ja, na wyczucie.

Pozdrawiam ;-)

Temat: Re: Gościniec
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2003-01-15 09:53:31

Dzięki za uwagę. Zaraz to poprawie.

Było już nawet poprawione, ale przy wgrywaniu nowego Gościńca wgrała się stara wersja spisu Gościńców... :-) Ot, życie... ;-)
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski