Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

www.mlodziez.pttk.pl

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2010-03-18

Temat: www.mlodziez.pttk.pl
Autor: Paweł Zań
Data: 2010-03-18 22:53:55

Witam

Zamieszczę informacyjnie mały tekst :-)

Szczęśliwie "wiosenne porządki" i prace administracyjne związane z uruchomieniem strony Młodzieży PTTK pod adresem http://www.mlodziez.pttk.pl dobiegają końca. Przed redaktorami jednak nadal sporo pracy. Stronę dla ułatwienia podzielono na działy tematyczne, które w najbliższym czasie uzupełnione zostaną w, miejmy nadzieję, ciekawe i pomocne Wam, młodym turystom, artykuły. Jako Redaktorzy chcielibyśmy, aby w jak najkrótszym czasie zakończyć wyposażenie strony w podstawowe informacje. Proszę nam wybaczyć niedogodności i niedociągnięcia, jakie mogą zaistnieć. Dołożymy starań by w miarę szybko je likwidować.

Powstająca strona jest kontynuacją idei, jakie zaprezentowano na istniejącej do tej pory stronie „Roku Dzieci i Młodzieży w PTTK" (http://www.mlodziez2009.pttk.pl). Część artykułów została z niej zapożyczona za zgodą autorów. Wkrótce działanie strony zostanie zawieszone, wtedy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Młodych w PTTK odnaleźć można będzie na stronie http://www.mlodziez.pttk.pl

Wersję "startową" możecie zobaczyć już teraz, na więcej trzeba będzie poczekać…
W ciągu najbliższego miesiąca na stronie pojawią się kolejne działy. Pomoc w ich rozbudowie poprzez nadsyłanie artykułów jest mile widziana. Podobnie przesyłanie uwag odnośnie treści i problemów, jakie powinno się na niniejszej stronie poruszać, a dotyczących turystyki dzieci i młodzieży.
Zapraszam :-)
---
Paweł Zań