Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

W hotelu pod namiotem:-)

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2009-08-12

Temat: W hotelu pod namiotem:-)
Autor: Amotolek
Data: 2009-08-12 11:47:40


Luksusowy ośrodek wypoczynkowy w San Diego w Kalifornii oferuje pokoje już od 19 dolarów za dobę pod jednym warunkiem: zamiast w łóżku, goście będą spać w namiocie - podała w poniedziałek stacja BBC na swojej stronie internetowej.

Specjalna oferta "Survivor Package" obowiązuje od 16 do 31 sierpnia. Polega ona na tym, że cena podstawowa za pokój (219 USD) zmniejsza się zależnie od tego, z ilu hotelowych udogodnień gość zdecyduje się zrezygnować.

Wersja najbardziej "okrojona", w której pokój można wynająć za jedyne 19 dolarów, wiąże się z rezygnacją z łóżka, śniadania, klimatyzacji, ręczników, papieru toaletowego i światła. Personel hotelu wynosi łóżko z pokoju, a w zamian zostawia mały namiot.

Dyrektor generalny kalifornijskiego ośrodka John Gates powiedział, że dzięki nowej ofercie na pobyt w atrakcyjnym miejscu mogą sobie pozwolić ludzie, których inaczej nie byłoby na to stać w tych trudnych czasach. Dodał, że liczy na to, iż goście, którzy skorzystali z promocji, wrócą tu i wynajmą pokój już na zwykłych warunkach.

Źródło: wp.pl
Oferta jak dla PTTK?
:-) :-)
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć