Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

EPRTI - znacie?

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2009-08-12

Temat: EPRTI - znacie?
Autor: forlorn_hope
Data: 2009-08-11 23:25:04

Witam! Co jakiś czas na skrzynkę poczty elektronicznej można dostać reklamę w stylu:

W tej wiadomości otrzymałeś gwarantowany przydział na 3 opłacone
noclegi w dowolnym hotelu biorącym udział w programie (...) Misją Programu jest stymulacja indywidualnego wypoczynku (...) z korzyścią dla obu stron - hoteli i turystów.
Teraz dostałem to pod szumną nazwą

Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidualnej.
Zdrowy rozsądek i pobieżny przegląd Internetu - np.podpowiadają że to nachalny marketing/oszustwo... Dlatego mam pytanie - czy jest Sz. Forumowiczom znana osoba która z tego skorzystała i jest zadowolona? Czy są takie pozytywne wypadki?
Jeśli nie to można wykorzystać takie działania jako argument na rzecz PTTK - tzn. że dobrze jest posiadać wiarygodną instytucję która nie stosuje nachalnego marketingu? Abstrahuję od bieżących problemów, tzn. tego że akurat PTTK trochę marketingu w necie by się przydało :-) Ciekawe czy ludzie którzy otrzymują podobne reklamy w ogóle wiedzą że PTTK istnieje? Co sądzicie?

Temat: Re: EPRTI - znacie?
Autor: Amotolek
Data: 2009-08-12 08:41:26

Kant jest bardzo prosty. Rzecz polega na tym że zdaje sie, ze ordynują Ci noclegi darmo., ale musisz wykupić pełne wyżywienie. Wstępnie się orientowałem, z e kosztuje wystarczająco sporo, by impreza okazała dla turysty finansowo nieopłacalna!
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć