Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Skuteczna promocja turystyczna

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2009-07-22

Temat: Skuteczna promocja turystyczna
Autor: Amotolek
Data: 2009-07-22 08:11:35VI Praskie Spotkania - skuteczna promocja oferty turystycznejUrząd Dzielnicy Praga Północ pod patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Marszałka Mazowieckiego Urzędu organizuje VI praskie spotkania z kulturą â�� które w tym roku odbędzie się w dniu 6 września pod hasłem Wielokulturowa Praga.

Już 6 września Stara Praga zmieni się w wielotysięczne, wieloetniczne miasteczko, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami różnych kultur, podziwiać pokazy taneczne, rzemiosła artystyczne, spróbować przysmaków kulinarnych z całego świata, posłuchać dźwięków tradycyjnej muzyki. Związane historyczne z Pragą kultury żydowska, rosyjska, romska, niemiecka i holenderska zaistnieją zgodnie obok wietnamskiej, afrykańskiej, arabskiej, indyjskiej, bałkańskiej, słowackiej, czeskiej oraz brazylijskiej. Główną atrakcją dnia będzie największa w Warszawie, niezwykle barwna parada szkół samby, a ulica Ząbkowska przypominać będzie brazylijską ulicę karnawałowego Rio de Janeiro.

Atrakcyjny program i występy znanych zespołów z różnych stron świata przyciągają dziesiątki tysięcy warszawiaków. Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Mladek Banjo Band z Czech.

Zwyczajem już jest, że warszawiacy przybywają na takie festyny bardzo licznie.

Tradycją też stała się, że udział w festynach jest najskuteczniejszą formą promocji. Najbardziej poszukiwane są oferty turystyczne te krajowe i zagraniczne.

Uczestniczący dotychczas w festynach praskich przedstawiciele branży turystycznej z Polskiej Izby Turystyki, z Warszawskiej Izby Turystyki odnotowują bardzo duże zainteresowanie i sprzedaż ofert większą niż na niejednych targach turystycznych.

Dla zainteresowanych udziałem w Festynie Praskim do dyspozycji są namioty o wymiarach 2,7 x 2,7m, w których zaaranżować swoje stoisko.Jeżeli propozycja udziału w VI Praskich Spotkaniach spotka się z Państwa uznaniem i akceptacją, prosimy o akredytacje na:

http://pragapolnoc.ttg.com.pl/formularze/zabkowska.

Dodatkowych informacji udzielają p. Mają Mirską e-mail: m.mirska@mrot.pl lub p. Anną Mamińską e-mail a.maminska@dkpraga.pl ,

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 03.08.2009Patronat Prasowy sprawuje STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW i Redakcja TTG Poland, która z tej okazji wydaje specjalne wydanie o nakładzie 50 tys. egz.
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć