Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Obiekty PTTK

Ornak łamie prawo

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2009-08-25

Temat: Ornak łamie prawo
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2008-12-12 10:22:35

Witajcie!
Cena zaporowa na Ornaku

Witam, obsługa schroniska w Kościeliskiej nigdy nie należała do najuprzejmiejszych, co ostatnio potwierdziło moje mniemanie. Zarezerwowałem kilka miejsc na święta juz kawałek czasu temu (osobiście, bo telefonicznie już miesiąc wcześniej twierdzili ze nie ma miejsc). Tydzień temu dostałem telefon że w związku ze świętami, że cena za nocleg zostaje zmieniona, a dokładnie 50zł/os niezależnie od pokoju. Widać że koniecznie chcą mieć wolne w tym okresie, ale taka informacja gdy już nigdzie nie ma miejsc była bardzo nie fair.
źródło: http://tiny.pl/6fvq

Ciekawe co na to Schroniska i Hotele PTTK "Karpaty" Sp. z o.o.? Sytuacja powyższa jest złamaniem prawa. Gdyby na mnie trafiło - dzierżawca miałby duże kłopoty. Proszę Jurka Kalarusa o komentarz.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Ornak łamie prawo
Autor: krikra
Data: 2009-03-04 17:30:17

Hmm.. to przykre. Ja w zeszłym roku nocowałam na Ornaku i odniosłam raczej sympatyczne wrażenie. Nocleg rezerwowałam kilka miesięcy wcześniej i nie było kłopotu - nawet nie trzeba było wpłacać zaliczki z góry.

Temat: Re: Ornak łamie prawo
Autor: ognik88
Data: 2009-08-25 14:54:25

ja rezerwowałem nocleg miesiąc przed wyjazdem w góry no i jakoś pani nie zapisała mnie i znajomych. Mieliśmy pierwszego dni mieć podłogówę a drugiego pokój a wyszło na odwrót ale było miło ;p