Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Krajoznawstwo

Kanon Krajoznawczy: chętni?

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2008-06-16

Temat: Kanon Krajoznawczy: chętni?
Autor: piotpal
Data: 2008-06-16 13:49:22

Witam! Poszukuję chętnej (bądź chętnych) osoby do zdobycia Odznaki Krajoznawczej Polski z szafirem. Jej regulamin znajdziecie tutaj:
http://krajoznawca.republika.pl/ok/index.html
Pokrótce tylko powiem, że aby ją zdobyć trzeba zaliczyć ponad 400 wskazanych obiektów w Polsce. Jej zdobycie jest więc czasochłonne, dlatego też liczba jej zdobywców jest niewielka, możecie to sprawdzić na stronie podanej powyżej. Wszystko rozpoczynam od początku, od najniższych odznak.
Będę zaliczał kolejne obiekty średnio co trzy tygodnie w weekendy, podstawowym środkiem transportu będzie pociąg oraz własne nogi. Zamierzam wyjeżdżać w piątki wieczorem, a wracać w niedzielę w godzinach wieczornych, a wyjątkowo tylko w poniedziałek rano. Noclegi w kwaterach bądź w pociągu. Wszystkie szczegóły są do obgadania z osobami zainteresowanymi. Nie ma dla mnie znaczenia płeć czy wiek, sądzę, że z każdym mogę się dogadać. Przez wiele lat organizowałem wycieczki solo, więc wszelkie sprawy organizacyjne (planowanie, dojazd itd.) nie sprawiają mi trudności. Pierwsze wyjazd na początku lipca. Mieszkam w Tczewie, więc poszukuję osób z Trójmiasta i okolic. Kontakt:
centrumsrjp@op.pl