Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Kadra PTTK

Siedziba PTTK?

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2007-11-25

Temat: Siedziba PTTK?
Autor: Amotolek
Data: 2007-11-25 13:11:44

Wydawało mi się w prostocie ducha, że siedziba władz PTTK tzn. ZG i organów - mieści się w Wawie przy ul. Senatorskiej 11, a tu tymczasem kicha!
Oczywiście wszystkim wiadomo, że COTG mieści się w Krakowie a komenda fotograficzna w mieście Łodzi, bo tak jest napisane w informatorze adresowym PTTK i to od lat i spoko.

Od czasu do czasu jakaś osoba utożsamia się z funkcją jaka sprawuje i wtedy Senatorska staje się niepotrzebna i nastepuje żądanie podsyłania korespondencji na adresy domowe!

Przypadek takiego "pracusia" mieliśmy Poznaniu, przy okazji KTM-ZG, lata temu gdzie takowy (już świętej pamięci) "pracuś" stworzył sobie Sekretariat i pion Organizacyjny Komisji ZG, wyemitował pokątnie druki "firmowe" z adresem domowym i dał do wykonania nie atestowane pieczątki. Potem już jak to poszło na żywioł to nie szło kontrolować jego działalności noszącej ewidentnie znamiona poważnego odchylenia od zasad PTTK i prywatnego biznesu tam na Wierzbiecicach, bo nawet GKR ZG się poddała! I nie skontrolowała ani druków, ani pieczątek nielegalnych. Stare dzieje!

Wczoraj dostałem informację, że podobnymi drogami zaczyna kroczyć GSK PTTK! Tak, to jest prawidłowo napisane! To nie pomyłka! Prawdopodobnie pani Prezesa tego organu ustaliła sobie adres domowy w Siedlcach, jako odbiór korespondencji w PTTK dla GSK! Nie zdziwiłbym się, gdyby to było w jej prywatnym mieszkaniu przy ul. Żytniej!?

Toż to byłby ewidentny zalążek "pracusiostwa" całą gębą! Bo Senatorska z jej biurem powoli staje się niepotrzebna dla tak "pracowitych osób" ze wszelkimi konsekwencjami tej zabawy!

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=1830

Teraz powoli zaczynam rozumieć dlaczego,(być może), GSK do dziś nie nadało biegu dwóm sprawom honorowym, jakie (w formie pozwów) zostały złozone na Senatorskiej, niedługo po XVI Zjeździe krajowym PTTK!

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=23993

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=23729

Po prostu pozwy został złożone i (pokwitowane!) na Senatorskiej w Wawie, a nie posłane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na Żytnią do Siedlec? Za głupie 3,50, zł pl od listu! :-)
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć