Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Imprezy PTTK

Młodzieżowy Obóz Inwentaryzacj

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2007-11-16

Temat: Młodzieżowy Obóz Inwentaryzacj
Autor: k_krajoznawca
Data: 2007-08-03 11:14:55

Młodzieżowy Obóz Inwentaryzacji Krajoznawczej to wielkie nieporozumienie. Jak można organizować coś co jest dostęne tylko dla paru osób z najbliższego otoczenia organizatorów, ogłaszać się w internecie i to w dodatku na parę dni przed zamknięciem listy uczestników, kiedy wiadomo że nie ma już miejsc. Serdecznie odradzam współpracę z organizatorami Młodzieżowego Obozu Inwentaryzacji Krajoznawczej. Pełen brak profesjonalizmu !!!

Temat: Re: Młodzieżowy Obóz Inwentaryzacj
Autor: jarumin
Data: 2007-11-16 19:25:19

Od przeszło 25. lat zajmuję się sprawami związanymi z Inwentaryzacją Krajoznawczą Polski. Ta chwalebna akcja podjęta przed laty przez ZG PTTK dała znikome rezultaty.
Może ktoś z VIP-ów naszego Towarzystwa poinformuje, jaki jest aktualny stan prac. Chciałem dostać materiały z inwentaryzacji Gdańsk-Gdynia i okolice, niestety, są ponoć w rękach prywatnych, nijak dowiedzieć się o nie. Uważam, że zainteresowane Oddziały PTTK winny wymieniać się między sobą tymi materiałami.
Krytyczny artykuł na temat inwentaryzacji napisałem onegdaj w "Gościńcu", którego mimo zapowiedzi nie można się doczekać od wielu miesięcy.
Pozdrawiam,
Andrzej Rumiński - ZIK
Andrzej zmarł 12 kwietnia 2017.