Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

konto kieleckiego PTTK

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2007-07-01

Temat: konto kieleckiego PTTK
Autor: g-aga
Data: 2007-06-26 18:58:19

Witam
Jak to bywa na forum mam pytanie. Czy ktoś z forumowiczów wie w jakim banku kielecki PTTK ma aktualnie konto?
Nie chcąc zanudzać, w wielkim skrócie wyjaśniam o co chodzi. W minionym roku, wkrótce po objęciu władzy, obecny prezes wręczył mi dyscyplinarkę, obrzucając oszczerstwami. Między innymi stwierdził, że pobrałam tytułem wynagrodzenia kilka tysięcy więcej niż mi się należało, zobowiązując mnie do zwrotu tej kwoty. Jak można się domyśleć skierowałam sprawę do Sądu Pracy. Podczas procesu okazało się, że to nie ja mam zwrócić pieniądze oddziałowi, lecz oddział zalega wobec mnie z wypłatami. W ciągu całego okresu, wyznaczonego w Sądzie na wypłacenia mi zobowiązań, nie wpłynęła na moje konto ani złotówka zasadniczej kwoty, więc po upływie tegoż terminu skierowałam sprawę do komornika. Część pieniędzy udało mi się odzyskać, jednak nie wszystko. Wygląda na to, że na zablokowane konta nic nie wpływa, a przecież właśnie się skończył sezon wycieczek szkolnych… Prezes najwyraźniej nic sobie nie robi z jakichkolwiek nakazów, dlatego zdecydowałam się na taką formę poszukiwań. Nazwa banku, czy nawet nr konta nie jest tajemnicą, więc jeśli tylko ktoś wie proszę o podanie.

Temat: Re: konto kieleckiego PTTK
Autor: karo
Data: 2007-06-26 20:12:29

Chyba na konto ZG PTTK jakieś kwoty przelewają.
Zapytaj oficjalnie Główną Komisję Rewizyjną ZG PTTK.

Temat: Re: konto kieleckiego PTTK
Autor: g-aga
Data: 2007-06-27 18:20:25

Dzięki za podpowiedz

Temat: Re: konto kieleckiego PTTK
Autor: przewski
Data: 2007-07-01 12:52:44

No proszę i znowu nasz "Sędzia sprawiedliwy" trafił na forum. Fakt, narazie jako rdzeń tematu a nie bezpośrednio, ale pewnie się odezwie. Jak nie osobiście to przez rzecznika. Ciekaw jestem czy nasz Administrator doczekał się przeprosin od prezesa. - (dla niewtajemniczonych: http://forum-pttk.pl/index.php?co=watek&w=29435 )
A nawiązując do wątku g-agi to zastanawiam się co reszta ekipy na takie poczynania prezesa. W jakim banku maja konto niestety nie wiem, przykro mi.