Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Muzeum kresów wlubaczowie

wszystkich wiadomości w wątku: 11
data najnowszej wiadomości: 2006-12-28

Temat: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Florianszary
Data: 2006-12-27 16:35:08

Brak strony Muzeum Kresów w lubaczowie dlaczego co się stało czyżby starostwo a może szefostwo muzeum w lubaczowie uważą ze tak strona jest nie potrzebna według mnie nie mają etatu dla informatyka muszą do nich dochodzi serwisańci z firmy lubaczowskiej zajmującej sie naprawą komputerów Lech-com lub uczniowie ze szkoł lubaczowskich otrzymujących za to piątki w szkole trochę to dziwne......

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2006-12-27 16:53:09

Witaj

A zobacz tu: http://www.lubaczow.pl/go.php/pl/muzeum_kresow/

Powodzenia i pozdrawiam :-)

Monika P.

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Florianszary
Data: 2006-12-27 17:20:55

Tak zgadza się tylko żę to nie jest profesionalna strona.......

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2006-12-27 17:24:39

To zadaj pytanie do urzędu miasta Lubaczów, a nie tutaj.

Pozdr.
Monika P.

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: JAK
Data: 2006-12-27 18:20:48

Tak zgadza się tylko żę to nie jest profesionalna strona.......
Witam,
obejrzałem tę stronę i wydaje mi sie, że jest zrobiona w sposób zadowalający. Życzyłbym sobie, aby wszystkie miasta, gminy i powiaty w Polsce miały taką stronkę. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe i nawet, za przeproszeniem, Grajdołek Dolny może mieć stronkę lepszą np. od stołecznej Warszawy. Wszystko zależy albo od pieniędzy, albo od pasji i ambicji jednego człowieka, niekiedy amatora i hobbysty.
A przy okazji mam prośbe, abyś podał adresy tych profesjonalnych według Ciebie stron, to uraczę swój wzrok ich obejrzeniem.

Pozdrawiam
Jurek Kwaczyński - PTTK w Żyrardowie
Turystyka w Żyrardowie:

http://www.zyrardow.pttk.pl

Żyrardów:

http://www.zyrardow.pl

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Florianszary
Data: 2006-12-27 18:44:54

to w taki razie może sie nie znam ale chyba panuje demokracja i mogę się tak wyrazic rózniie to jest moze i faktycznie nie ma pieniędzy ale chybą jesteśmy w unni i standarty nas obowiązują przeciesz przez internet można zobaczyć muzea i wystawy wielkie w innych krajach nawet można odwiedzać medialnie a co z promoacją polskich muzeów czyżby były pieniądze na dziwki w sejmie a nie ma na kulturę co to za rząd co to za polska Wstyd i Hańba nie powinniśmy sie w uni pokazywać pozdrawiam........

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: any
Data: 2006-12-27 19:55:27

Standardy, miałem się nie odzywać, ale skoro tak gardłujesz za tymi standardami unijnymi, to przyjmij do wiadomości, że ortografia, gramatyka, interpunkcja i logika to także standardy. Może wprowadzanie standardów zaczniesz od siebie.

any

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Florianszary
Data: 2006-12-28 08:32:21

Niema sprawy tylko ja nie pracuję nie zmusza mnie więc do tego żeby się starać o być odpowiedzialnym za muzeum odtych spraw są chyba politycy na wysokich szczeblacha szczegolnie na niskich żeby wystarać sie o większe pieniądze z Uni Europejskiej any.A poprawność Języka Ojczystego kasy do muzeum nie przyciągnie
Nie wiesz o co chodzi chodzi o pieniądze pozdrawiam

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Tomek Dygała
Data: 2006-12-28 09:16:44

mamtakommauomproźbemczymuklbyźpszedwyslaniempszynajmniejraspszeczytaccopises?

Z góry dziękuję.

Tomek D

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Amotolek
Data: 2006-12-28 11:18:44

......czyżby były pieniądze na dziwki w sejmie a nie ma na kulturę co to za rząd co to za polska Wstyd i Hańba
No tuś się chłopie za mocno zagalopował! Co ma wspólnego zgromadzenie narodowe z forum PTTK, Zresztą masz to zgromadzenie takie, jak sam za głosowałeś z różnorakimi kolegami: i ziomalami-).
Co innego w PTTK ! Tu XV oraz XXVI Zjazd Krajowy wykazały dobitnie, że system pośrednio-wyborczy poprzez fora preferuje do władz na ogół działaczy biernych, miernych , ale wiernych. Co do tej bierności, to widać ją naocznie, jak byk, po ponad 15 miesiącach od ostatnich wyborów. Nic się nie dzieje, tralala!

I w ogóle po co nam przy świętach takie rzeczy piszesz, przecież to forum czytają także nieletnie dzieci, zdewociałe panie i osoby duchowne! Sa pieniądze na kulturę, to i w budżecie są fundusze na „kulturalne rozrywki” poselstwa płci obojga, szczególnie bardziej jurnego, spoko.

Nie nasz głowa tym się martwić , gorzej by było, gdyby jakieś ciekawe oddziały, fora, organy, czy Komisje statutowe, albo i poza statutowe - urządzały takie biby z „panienkami z ajencji”, no to inna sprawa! Ale o tym nic się nie pisze, wiec może nasze społeczne pieniądze w PTTK są wydawane przyzwoicie? Zresztą o to można zapytać się Skarbnika, a może odpowie?
nie powinniśmy się w Unii pokazywać ...
Z takimi zdewociałymi poglądami, jakie masz, to na pewno, przecież tam i parady równości i małżeństwa równo-płciowe i inne takie, a sex za pieniądze, to jest rzecz normalna i usługa standardowa , do tego podobno bezpieczniejsza niż molestowanie pracowniczek w robocie:-). Z naszymi zaściankowymi poglądami na widzenie świata nie mamy tam czego szukać !:-(
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Muzeum kresów wlubaczowie
Autor: Florianszary
Data: 2006-12-28 13:58:07

Niech i tak bedzie może się pomyliłem przyznjaję i przepraszam jesli kogoś uraziłem pozdrawiam........