Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Kadra PTTK

Niezła figura :-)

wszystkich wiadomości w wątku: 1
data najnowszej wiadomości: 2006-10-10

Temat: Niezła figura :-)
Autor: Amotolek
Data: 2006-10-10 12:06:12

List Otwarty
do Kol. Sławomira Figury,
Przewodniczącego Prezydium Obrad
KNAM w Słoku

Ostatnimi czasy, w wyniku serdecznej pomocy Kol. Tomka Dygały - udało mi się pracowicie odczytać parę egz. „Gościńca” ciężko dostępnych informatycznie (ze względu na zapis w ) na stronie internetowej ZG PTTK, w których zawarty jest też artykuł pióra Szanownego Kolegi, bogato ilustrowany fotosami z KNAM, jaka w marcu br. odbyła się w Słoku.
O ile opisywane w treści przez Kolegę sprawozdanie pana Biednego z upływającej kadencji zawiera treści wyimaginowane i urojone , jak opisywałem to wcześniej parokrotnie, np. w poście:
http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=23728;

a ostatnio o tym przypomniałem w poście:

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=27000

sugeruję życzliwie rozważenie jego sprostowania, zgodnie z sugerowanym przeze mnie gotowym tekstem, dla czystości historycznej i nie motania w głowach aktywowi motorowemu.

Druga z kolei informacja w tym artykule, ze Kol. Andrzejowi Piwońskiemu ze Żnina przyznano tytuł Honorowego Członka Komisji TM ZG PTTK – świadczy o tym, ze nikomu nie przeszkadza, iż ten pan ma otwarta sprawę w GSK ponieważ dopuścił się jawnego oszczerstwa wobec swojego społecznego zwierzchnika, podpisując wredne i kłamliwe oświadczenie na piśmie!
Sprawa jest w toku, a pan. Piwoński ze Żnina ma się niepokojąco dobrze, podobnie jak i aktualny przewodniczący Komisji Pan Biedny, któremu nie przeszkadza, że na Zjeździe Krajowym PTTK zachował się tak, ze ma tez czynna sprawę w GSK, za swoje zachowanie!
Tak się działa, jak widać w KTM ZG, czyli sitwa się trzyma mocno!
Trochę się temu nie dziwię, bo oglądając zdjęcia zamieszczone w Gościńcu zarówno pana Biednego, jak i pana Piwońskiego widzę jowialnych grubiutkich staruszków w cwikierach, odzianych uroczyście na czarno, wiec z pozoru milutkich, a tu tymczasem w środku charakterki, ze nie daj Boże!
Taka milutka z pozoru osoba mogła spoko zwieść delegatów na Zjeździe, udając rzekomego naiwniaczka, aby utrącić kandydata ze swojego środowiska motorowego do GSK. Fuj! Taka mamy kadrę w TM, niestety:-(
Z ogromnym niesmakiem :-( .
A. Mosingiewicz
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć