Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

Anonimy

wszystkich wiadomości w wątku: 68
data najnowszej wiadomości: 2006-09-18

Temat: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-05-24 18:46:08

Witam!

Przypominam uczestnikom Forum, że tworzenie anonimowych profili, tylko po to aby rozpocząć nowy wątek, będzie skutkowało usuwaniem wiadomości. Po to zablokowano możliwość pisania nowych wątków osobom anonimowym, aby autorzy takowych się przedstawiali.

Anonimy zapraszam do dopisywania się w już istniejących wątkach. A najlepiej do opuszczenia forum.

Z tego powodu przed chwilą musiałem usunąć tekst o Tuszynie.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-01 10:02:24

i to nazywa się demokracja w wydaniu PTTK w IV RP

Temat: Re: Anonimy
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2006-09-01 15:57:50

> to nazywa się demokracja w wydaniu PTTK w IV RP

Chciałeś zaistnieć, nie mając nic sensownego do powiedzenia?

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-01 17:10:04

Witam!

Piotrze! Po kiego diabła odpowiadasz na te posty?

http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=26409

Szkoda każdego słowa.
Niech się szanowny kolega "bywalec w ZG" najpierw przedstawi, zaloguje i zacznie pisać konkrety, a nie inwektywy - będzie można polemizować. A tak ściągnie Cię na swój poziom dyskusji i wygra dzięki wprawie.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-01 17:13:59

wiesz skoro mowię że jestem z warszawy i znam doskomale ludzi i sprawy to chyba nie masz mnie az za takiego idiote abym się ujawnił moze ty byś tak zrobił ale są ludzie w ZG PTTK co doskonale wiedza kto to pisze i jest to ta zdrowsza częsć ktora naprawde istnieje i z pewnoscią nie podzieli się swoimi danymi personalnymi tak jak ja bo z pewnoscia chcą działac ale zasiedziali działacze nie dopuszczają innych do korytka
Pozdrawiam

Temat: Re: Anonimy
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2006-09-01 22:07:01

>chyba nie masz mnie az za takiego idiote abym się ujawnił

Normalni nie boją się ujawniać. Ciekawe, że mnie to jakoś nie zaszkodziło, chociaż często piszę rzeczy niewygodne, bo nie korzystam w PTTK z żadnych przywilejów. Boją się tylko Ci, którzy mogą te przywileje stracić.

>są ludzie w ZG PTTK co doskonale wiedza kto to pisze

Tym bardziej nie rozumiem Twoich wykrętów.

> pewnoscią nie podzieli się swoimi danymi personalnymi tak jak ja bo z pewnoscia chcą działac ale zasiedziali działacze nie dopuszczają innych do korytka

Prawdę napisałeś. Zasiedziałeś się przy korycie, a jeszcze chcesz poudawać, że działasz?

Zdrówko

Piotr Rościszewski

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~aninkakarolinka
Data: 2006-09-02 14:32:29

Lukaszku ten szelma z wawy supercondijos to taki sam dyskutant jak Ty i uzywa takich samych jak argumentow co Twoje - wejdź na plac.

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-02 19:20:39

I to sie nazywa "DEMOKRACJA " w wydaniu PTTK

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-02 21:21:23

arturku widzisz jaki jestes cienki ????? niby taki mocny wspomina o IP i co ha ha ha ha ha ha ha godne politowania he he he he he
Pozdrawiam
szelma he he he he he he
PS jak sam widzisz IP zmienne mimo tego co pisałes wczesniej a nie przyznałes się do tego ze akurat to własnie widziałałeś czy zgodnie z "demokratycznym" pstepowaniem PTTK nie widziałes tego ???????????????????????????? he he he he he he he he

Temat: Re: Anonimy
Autor: Reweal
Data: 2006-09-03 00:36:47

A ja sądzę że ma sens wypowiadanie się anonimowo.... A to dlatego że nie będąc 'uzależnionym" od nicku możemy powiedzieć conas boli i co widzimy nie takim jakim jest- ale ... mogę się mylić , oczywiście. A jak Wy sądzicie ?

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-03 01:38:47

Czołem!

> A jak Wy sądzicie ?

A ja sądzę, że po kolesiu za tydzień nie będzie na Forum śladu, bo mu się znudzi. Typowy meteor - nie pierwszy i nie ostatni. Każda kolejna odpowiedź na jego majaki to czysta strata czasu. :-)

Taki wszak urok internetu - każdy gówniarz może obetrzeć rękawem smarki z nosa, usiąść do klawiatury i anonimowo pisać co mu ślina na język przyniesie. Próba dyskusji z kimś takim tylko uwiarygadnia jego bajdurzenia, dostarcza mu niekłamanej radości, a tym samym przedłuża jego pobyt w tym miejscu.

Dlatego jeszcze raz zalecam - nie odpowiadać, nie podejmować dyskusji. Najlepiej olać - "nie karmić trolla". To cenna zasada w stosunku do jakichkolwiek anonimów. Troll zniknie tak szybko jak się pojawił. Umrze z głodu...

Może być też tak, że w końcu złamie regulamin. Sądząc po stopniowym "nakręcaniu się" delikwenta - zapewne zrobi to niedługo. Wtedy zaczniemy kasowanko. Oczywiście rozpocznie robić z siebie męczennika (już próbuje, choć jeszcze mu nikt nic nie usunął), odbywać wycieczki personalne i łamać regulamin ze zdwojoną mocą. A wtedy "szybki banik" i koleś znika na zawsze. Typowy scenariusz... :-)

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Reweal
Data: 2006-09-03 07:23:12

Dziwne to argumenty i dziwne słownictwo........ Nie będę komentować. KOLESIU pisaj , pisaj .......... u mnie masz abolicję ( pamiętaj tylko się nie nakrecaj !!! ).

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-03 12:04:41

Witaj!

> KOLESIU pisaj , pisaj...

Po co? Co w jego wypowiedziach Cię tak interesuje? Czego konkretnego się dowiedziałeś z jego listów? Co konstruktywnego zaproponował?

Wpadł tu i anonimowo obrzucił błotem cały Zarząd Główny PTTK. Wolność słowa jest i ma do tego - w pewnych ramach regulaminowych oczywiście - prawo. Ale co to wnosi do naszych dyskusji o Towarzystwie?

Naprawdę uważasz, że czytanie anonimów ma jakikolwiek sens?

Zresztą sam zobaczysz, że będzie jak mówię. Przejżyj archiwum Forum - takich jak on było tutaj już kilkunastu. Wszyscy oni znikli w pomroce dziejów. :-)

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Reweal
Data: 2006-09-03 12:35:29

Czy znasz może znaczenie słowa : DEMOKRACJA ? (przepraszam za wytłuszczenie - ale tylko dlatego że wiem jak na niektórych działa ) . Jeśli ma zginąć w pomroce dziejów dajmy mu na to szanse aby stało się samoistnie a co do działalności zarządu ........ Pomińmy milczeniem to zagadnienie - albowiem dzięki temu Hm... "działaniu" nie jestem i nie będę członkiem PTTK - chociaz bardzo żałuję. Moim zdaniem KOLEŚ (znów przepraszam) - nie pisze tak głupio jak się co poniektórym wydaje - a że osobiste wycieczki czyni przy okazji to czy da się inaczej chcąc pokazać nie zawsze prawidłowe postępowania lub opinie ?

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-03 12:22:34

Ja natomiast, drogi Andrzeju, jestem zdecydowanym przeciwnikiem anonimowego wypowiadania się na forum! Każdym, a szczególnie PTTK! Jeżeli ktoś ma poglądy, to powinien mieć odwagę się pod nimi podpisać, po uprzednim załogowaniu się! Nawet, jak to jest GenSek albo Honorowy Członek PTTK!
Każdy powinien odważnie mówić (pisać) co go boli i ok.
Jak widzisz, jestem chyba jedynym, albo jednym z niewielu, podających w KAŻDYM MOIM POŚCIE bezpośredni kontakt do siebie i co? Włos mi spadł z głowy? Pewnie, że niektórzy jak by mogli, to by mnie w łyżce wody utopili, ale to osoby wredne i zajmować się nimi szkoda czasu
Także nie jestem zupełnie uzależniony od nikogo i niczego, mimo zalogowania się, jakby co:-).
W swoim czasie, (ślady czego można odszukać w dawniejszych moich wypowiedziach), byłem zdecydowanym zwolennikiem zamieszczenia przy logowaniu, czy gdzieś tam, zdjęcia "pyska" delikwenta /tki.
Sprawa jak na razie upadła głównie przez nie wyjaśnione nam na forum decyzje władców forum internetowego PTTK i tylko Edek (ten sam!) miał prawo się pokazywać tu do pasa w koszuli w kratkę ) ale chyba już ten wątek, to historia?
Nie wiem jakie względy przeważyły, (może i techniczne, a może czyjeś widzi-mi-się), ale nie wprowadzono fotki PT Pisaczy i już, a szkoda:-(

Kilka osób pytalo mnie na priva w zwiazku z płodnością niesamowitą nowego, (lub odnowionego się teraz) uczestnika forum_z jajami, co ja i czy w ogóle mam wspólnego?

Oświadczam, że nie mam, ani kawałka.

Chociaz pewne sformulowania (mocno radykalne pod adresem “owego ZG”) są - w niektórych fragmentach z konieczności procesowej - zbieżne z moimi wyrażonymi wcześniej i nieco chyba oględniej – poglądami i doświadczeniami.

Ale niezależnie od tego kto to pisze - faktycznym generatorem takich wypowiedzi, a w ciagu nastepnych trzech lat chyba będzie ich coraz wiecej i coraz mniej oglednych na granicy banowego regulaminu:-) - był i jest sam “ów ZG” wraz z przyległymi organami.

Jak będzie kilkudziesiecio-osobowe koleżeństwo na wierchu Towarzystwa tak “działać”, jak przez ostatni rok, no to nie dziwota, przecież :-)

I tyle byłoby słowa mojego na niedziele dzisiejszą :-)
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-03 13:14:11

Witam!

> Czy znasz może znaczenie słowa: DEMOKRACJA?

Owszem. A Ty?

Demokracja
1. forma rządów, w której władzę sprawuje lud bezpośrednio lub przez swoich przedstawicieli; władza ludu, ludowładztwo
2. forma ustroju państwa, w którym oficjalnie uznaje się wolę większości obywateli jako źródło władzy i przyznaje się wszystkim obywatelom swobody i prawa polityczne zapewniające im udział w sprawowaniu władzy


Za Słownikiem Wyrazów Obcych PWN

Które ze znaczeń masz na myśli?
Co wspólnego ma demokracja z olewaniem anonimów?
Czym, Twoim zdaniem, różni się demokracja od anarchii?
Czy "rządy ludu" oznacza "rządy motłochu"?
Co oznacza słowo "obywatel"?

Takie pytania mi się nasuwają, gdy czytam Twoją obronę tego szlamu, które na nasze forum wylewa ów anonim. Masz przemyślane te wszystkie odpowiedzi?

Często na tym forum padało słow "demokracja" w kontekście obrony uciśnionych moimi cenzorskimi zapędami. Teraz już nawet jak nie wycinam, to "demokracja" jest argumentem przeciwko nawoływanu do lekceważenia.

Tymczasem to zwykłe dorabianie ideologii do sprawy. Demokracja - w swoim słownikowym znaczeniu - nie ma nic wspólnego z faktem, że na naszym forum obowiązuje regulmin oraz z faktem, że anonimy po prostu się drze i wyrzuca do kosza.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Tomek Dygała
Data: 2006-09-03 19:19:42

Szelmo z a może bez czegoś tam...

Wpadasz jak meteor, rzucasz hasła które wcale nie są takie obce i z którymi zapewne wiele osób byłoby w stanie się zgodzić ale co z tego?

Gdybyś jeszcze działał z otwartą przyłbicą, napisał coś konkretnego i jeszcze (ach rozmarzyłem się) zaproponował jakieś działanie zmierzające do rozwiązania problemu to pewnie znalazł byś sojuszników.

A tak to sorry ale na własne życzenie wystawiasz się poza nawias i każesz się traktować jako nawiedzonego oszołoma.

Tomek D

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-03 20:43:29

więc po cp ke czytasz Łukaszku ?????? przecież jest demokracja he he he he he he
Pozdrawiam hihihi

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-03 20:46:42

narazie jestem jeszcze pracownikime PTTK ale nienawem nim nie będę i wtedy będę rozmawiał swobodnie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

Temat: Re: Anonimy
Autor: Basia Z.
Data: 2006-09-04 14:46:37

Facet - daj sobie spokój.

Jak masz coś istotnego do napisania - to napisz, ale nie wstydź się pod tym podpisać swoim nazwiskiem.

Anonimy powinny być wrzucane do kosza i tyle.

Do Łukasza - postuluję (po raz kolejny) aby w ogóle nie pozwalać na anonimowe wpisy na forum.
Jest to bardzo łatwe technicznie do zrobienia.

To właśnie te wszystkie anonimy robią z forum śmietnisko.

Pozdrowienia.

Basia

(której bardzo żal takiego kształtu forum jaki miało ono na początku swojego istnienia)

Temat: Re: Anonimy
Autor: Kuba
Data: 2006-09-04 16:02:17

> ale nie wstydź się pod tym podpisać

Do tego potrzeba tzw. jaj.
Nie tylko w nicku.

Serdeczności,

Kuba

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-04 20:11:32

Mowisz ha ha ha ha ha

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-04 20:12:52

A ja postuluje aby na forum były same anonimy moze łatwiej by było rozmawiac i więcej mozna by było powiedzieć
Pozdrawiam

Temat: Re: Anonimy
Autor: poniek
Data: 2006-09-04 21:05:28

A co myślisz o tych co piszą na forum jako osoby znane z imienia i nazwiska ???

Poniek
Komisja Turystyki Jaskiniowej OM PTTK w Warszawie - http://ktj.om.pttk.pl/
Komisja Krajoznawcza i Opieki nad Zabytkami OM PTTK w Warszawie - http://kkionz.om.pttk.pl/
Studenckie Koło Przewodników Turystycznych przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie - http://skpt.om.pttk.pl/

Temat: Re: Anonimy
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2006-09-04 23:22:11

>A ja postuluje aby na forum były same anonimy moze łatwiej by było rozmawiac i więcej mozna by było powiedzieć

Znam takie miejsce, gdzie wszyscy rozmawiają anonimowo pod warunkiem, że mówią wyłącznie o sobie. Nazywa się konfesjonał. Ale turystyka, to nie religia.
A o cudzych grzechach rozmawia się na ogół z prokuratorem. PTTK sądu raczej nie przypomina.
Jednym słowem Twoje propozycje są mocno chybione.

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-05 06:35:21

ale jak widzisz to jest twoje zdanie a nie wszystkich i skoro mamy demokracje i ochrone danych osobowych tak jak sam widzisz i anonimowe działanie tez jest usankcjonowane. PS odnosnie konfesjonału- sądzisz że twoj proboszcz cię nie zna he he he he he- lepiej niz myslisz :-)
Pozdrawiam

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-05 06:37:51

To jest ich wola i należy ja uszanować jaka by nie była .
:-)
Pozdrawiam

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-05 10:09:07

"Znam takie miejsce, gdzie wszyscy rozmawiają anonimowo pod warunkiem, że mówią wyłącznie o sobie. Nazywa się konfesjonał. Ale turystyka, to nie religia".

No właśnie, a szkoda, bo "owemu ZG" przydałaby sie forma statutowa corocznej spowiedzi z tego co wymodził!

"PTTK sądu raczej nie przypomina".

To raczej nie, także i prokuratury, czego czasem przychodzi załować! prokurature i NIK powina wewnętrznie w PTTK posiłkować GKR, a czy to robi, no to jest dobre pytanie:-)

Sąd w PTTK, dla smiechu nazwany głownym i koleżeńskim, akurat jakos tak od lat -głowno robi w sprawach koleżeńskich :-)
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2006-09-05 11:19:19

>ale jak widzisz to jest twoje zdanie

Wiem o tym, że przestępcy też mają prawo do swojego zdania. Gorzej, jak zdanie jakiegoś nieudacznika pretenduje do stania się normą i nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za swoją działalność.

>skoro mamy demokracje i ochrone danych osobowych

Niektórym demokracja myli się z anarchią. Dane osobowe należy chronić przed nachalnymi i przestępcami. Gorzej, jak przestępca zaczyna mataczyć sasłaniając się ustawą. Usatwy nie powinny w żadnym przypadku chronić przestępców przed ich ujawnieniem.

Temat: Re: Anonimy
Autor: pilot śmigłowca
Data: 2006-09-05 12:28:40

"odnosnie konfesjonału- sądzisz że twoj proboszcz cię nie zna he he he he he- lepiej niz myslisz :-)"

a teraz napisz, co chciałeś przez to powiedzieć, bo Cię nie rozumiem. Tylko uważaj- bo zaczynasz dotykać spraw bardzo ważnych dla części ludzi.
strona (mojego) Klubu:
http://ino.lublin.pttk.pl/
strona własna:
http://www.juraszewski.pl
masz problemik lub wręcz problem? A któż ich dziś nie ma!

Temat: Re: Anonimy
Autor: Basia Z.
Data: 2006-09-05 12:55:14

Sugerujesz, że posiada takie - Ty, Łukasz i ja ?

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Anonimy
Autor: Reweal
Data: 2006-09-05 14:32:42

I tu kłania się powiuedzenie - " konia kują żaba nogę podstawia". Allle jaja !

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-05 14:44:52

nic z tego z pewnoscią mnie nie zna bo ja nie klęczę przed nim i nie klepię mu do ucha :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-06 10:23:11

hja ha ha ha ha ha jesteś w błędzie nawet nie wiesz w jakim wielkim błędzie he he he he :-)
Pozdrawiam :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-06 10:25:36

Nie zawsze jak widzisz twoje "PROROCTWA " he he he he he się sprawdzają :-)
Pozdrawiam i zdrowia zyczę :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-06 10:26:57

dziwię się że nadal jednak odpowiadasz he he he he na moje pisanie he he he he i kto tu sie nakreca he he he he :-)
Pozdrawiam i wiele wiele zdrowia bo na coś innego to raczej nie ma szans :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: Kuba
Data: 2006-09-06 10:30:08

> Ty, Łukasz i ja ?

ano;
w przenośni - w 100%,
a w ...., no w rzeczywistości, jak sądzę, w 66,66...%

Serdeczności,

Kuba

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-06 10:35:16

Widzę że nie masz zielonego pojecia o ochronie danych personalnych a zabierasz głos radzę uzupełnić wiadomosci he he he he z czasem moze ci się to przydać :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: pilot śmigłowca
Data: 2006-09-06 11:20:28

"nic z tego z pewnoscią mnie nie zna(...)"

nie rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć
strona (mojego) Klubu:
http://ino.lublin.pttk.pl/
strona własna:
http://www.juraszewski.pl
masz problemik lub wręcz problem? A któż ich dziś nie ma!

Temat: Re: Anonimy
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2006-09-06 13:55:05

>he he he he >he he he he >he he he he >he he he he >he he he he >he he he he >he he he he >he he he he

Mam obawy, czy nie powieneś pójść do lekarza, bo możesz pęknąć z wysiłku wkładanego w to "he he"

Przypominają mi się filmy rozrywkowe, w których od razu są wmontowane śmiechy, żeby podpowiadać widzom, kiedy mają to robić. Jakoś mnie nie bawią Twoje dowcipy.

>Widzę że nie masz zielonego pojecia o ochronie danych personalnych

Jeżeli uważasz się za jedynego znawcę wspomnianej ustawy, to mocno przesadzasz. Jeżeli inne sprawy znasz w tym samym stopniu, to znaczy, że w ogóle nie masz pojęcia, o czym piszesz.

Temat: Re: Anonimy
Autor: poniek
Data: 2006-09-06 14:28:23

A ja myślę, że to jakiś stały bywalec forum dorwał sie do innego komputera i robi sobie jaja, żeby trochę podirytować pozostałych forumowców.
Poza tym nie wypowiada się w tematach np. odznak, kadry, regulminów. Nie wykazał się więc żadną wiedzą merytoryczną (jak dotychczas naturalnie). A w wątkach w których bierze udział "Kolega Ha-ha" mogą się spokojnie wypowiadac nawet ludzie nie związani z PTTK.

Poniek
Komisja Turystyki Jaskiniowej OM PTTK w Warszawie - http://ktj.om.pttk.pl/
Komisja Krajoznawcza i Opieki nad Zabytkami OM PTTK w Warszawie - http://kkionz.om.pttk.pl/
Studenckie Koło Przewodników Turystycznych przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie - http://skpt.om.pttk.pl/

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-06 14:55:12

Witam!

> A ja myślę, że to jakiś stały bywalec forum dorwał sie do innego komputera
> i robi sobie jaja, żeby trochę podirytować pozostałych forumowców.

Dokładnie tak. ;-)

Na pewno kłamie pisząc, że jest pracownikiem PTTK. Sądzę, że jest to ktoś dosyć młody (siedzi w domu o dosyć specyficznych godzinach) i - wbrew deklaracjom - bardzo mało wiedzący o Towarzystwie. Niewątpliwie jednak zna nasze forum, a zatem bywał tu wcześniej.

Oznacza to typową prowokację i proszę Was abyście po prostu ją ignorowali.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-06 15:38:10

"> A ja myślę, że to jakiś stały bywalec forum dorwał sie do innego komputera
> i robi sobie jaja, żeby trochę podirytować pozostałych forumowców.
Dokładnie tak. ;-)"

Ciekawe.............. czekamy więc z wypiekami na twarze na dalsze informacje dekonspirujące tego aninimowego czlonka forum:-)

"Oznacza to typową prowokację"

Tak i to jest akurat prowokacja grubymi nicmi szyta! Ciekawe tylko przez kogo zasponsorowana? :-)
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: any
Data: 2006-09-06 20:21:48

> Przypominają mi się filmy rozrywkowe, w których od razu są wmontowane śmiechy,

Sitcomy się nazywaja takie filmy.
Facet pewnikiem, podobnie jak reżyserzy, zna moc swojego poczucia humoru i na wszelki wypadek sygnalizuje nam kiedy kończy się dowcip.
W kazdym razie przestańcie statystować w tej megaprodukcji. Szkoda czasu.

pozdrawiam
any

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-07 11:14:13

a nie mowiłem że tylko maluczcy rozsiewają plotki i domysłu ?? prawda Łukaszku ???? :-)
he he he he he
pozdrawiam

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-07 11:16:28

he he he he he he he he he :-) mówisz ???

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-07 11:54:28

:-)
a już myślałem ze rozszyfrowałeś mnie :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-07 13:28:37

regulamin nie zabrania pisania anonimowo a ty jako moderator nie powinieneś pisać czegoś takiego nie sądzisz .................
Anonimy zapraszam do dopisywania się w już istniejących wątkach. A najlepiej do opuszczenia forum.

:-)
Pozdrawiam i wiele wiele wiele zdrowia he he he he he
:-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-07 13:31:00

>Anonimy zapraszam do dopisywania się w już istniejących wątkach. A najlepiej do opuszczenia forum<

za te słowa moim postulatem jest to aby wykreślić Łukaszka z listy moderatora :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: WoBa
Data: 2006-09-07 13:42:13

Przykrości wielkiej to by mu to chyba nie wyrządziło... . Przynajmniej nie musiałby się użerać z takimi kretynami...

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-07 18:13:20

Jeszcze nie rozszyfrowalem, ale są tacy tu na forum, co są bliżej takiego rozszyfrowania. Ja sie tym nie zajmuję, bo uważam, ze jak się ma ugruntowane poglady i jest się pewnym swoich racji, to podpisanie sie pod swoim zdaniem jest rzeczą oczywistą, zwłaszcza, gdy trochę osob się z merytoryczna treścią sporej ilości pogladów utożsamia, jako ich zwolennicy! Ale mamy tu na forum sporo "detektywów Rutkowskich", ktorych ciekawośc zżera to oni jakoś tam postarają sią dojść prawdy, spoko. W końcu to nie jest takie trudne, jak sie amatorom komputerowym wydaje:-).
Nie chce mi sie zgadywac, że pod Twoim jajczarskim nickiem ukrywa sie ktoś uprzednio zbanowany, lub o tak wypasionej funkcji na wierchu, ze ujawniewnie się mogłoby personalnie szkodzić? Npo ale to chyba zbyt dalekosieżne dywagacje? Pożyjemy, a wszystko sie powoli nam wyjaśni, spoko :-).
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-08 10:13:24

Pozdrowienia dla "Rutkowskich " he he he he he
a kuku :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: ~Szelma_z_jajami
Data: 2006-09-08 10:17:18

no costy jak to nie przeciż to forum to całe jego życie tu moze być "KIMŚ" bo tak naprawde jest "NIKIM" a tak naprawde to sam musi się dowartosciować :-)
Pozdrawiam :-)

Temat: Re: Anonimy
Autor: JanMaciej...
Data: 2006-09-08 13:02:01

W ramach dyskusji ad wątek o obowiązkowym logowaniu się wypowiadam się we wskazanym miejscu.

Z tym co Antoni napisał zgadzam się tylko w takim zakresie;
-> OBOWIAZKOWE WLOGOWANIE DO FORUM ZG PTTK, WSZYSTKICH KILKUDZIESIECIU CZŁONKÓW ZG , GSK I GSK!

Dodajmy obowiązek odpowiadania na wnioski i pytania.

Zakładam, że logowanie zapobiegnie zaczepkom itp.

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-08 15:07:35

Witam!

> Dodajmy obowiązek odpowiadania na wnioski i pytania.

A jak go wyegzekwujesz?
I kto miałby go wprowadzić?

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-10 16:27:35

Znaczna większość uczestników głosowania opowiedziała się za obowiązkiem logowania się osób chcących coś napisać na nasze Forum.Głosowanie zamykam.
No to teraz mozemy sie czuĆ jak po wielkich wyborach, do Sejmu, Senatu, i innych razem wziętych!
Nie ma to jak demokracja: na ponad 900 osób zalogowanych wzięło udział ok 30 osób.
Z czego 3 zostaly zdyskwalifikowane a z pięciu przeciw, conajmniej dwie-trzy to tylko konstruktywna opozycja:-).
Oczywiście satysfakcja mogłaby być ogromna, bo znalazlem się w gronie miażdzącej większości tzn 19/72 czyli mogę sie puszyć, iż przewaga NASZA jest miażdżąca (tj. ponad 60 %.:-).

No ale no co z pozostalymi ponad 900 innymi zalogowanymi? Wyszli od piatku na chwilę od kompa?:-(
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: Beskidzki
Data: 2006-09-10 17:37:42

.No ale no co z pozostalymi ponad 900 innymi zalogowanymi? Wyszli od piatku na chwilę od kompa?
Drogi Antoni.
Chociaż jestem w opozycyjnej (przegranej) piątce biję się takimi samymi myślami jak Ty – co z pozostałymi 900 osobami? Czyżby czas przeprowadzania tego głosowania został ustalony zbyt niefortunnie? Pisząc czas mam na myśli to, iż były to tylko trzy dni w dodatku piątek-niedziela.
Wiem, wielu zalogowanych to „martwe dusze”, wielu nie miało ochoty brać udziału w głosowaniu przypuszczam jednak, że niektórzy dowiedzą się o przeprowadzeniu głosowania po fakcie.
Dlatego zwracam się do Łukasza z prośbą na przyszłość – dajmy innym więcej czasu na wybór, aby wynik demokratyczny był zarazem wynikiem bardziej reprezentatywnym.
Chciałbym zaznaczyć, że nie przemawia przez zemnie „gorycz porażki”.
Pozdrowienia Marian.

Temat: Re: Anonimy
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2006-09-10 18:47:52

Zwróć uwagę, że bardzo spora liczba z tych 900 osób to statyści. Oni w dyskusji na forum nie biorą udziału. To są martwe dusze.

Pozdrawiam
Monika P.

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-10 19:19:20

Czołem!
Dlatego zwracam się do Łukasza z prośbą na przyszłość – dajmy innym więcej czasu na wybór, (...)
Słusznie. Kolejne głosowania potrwają dłużej. Co prawda nie sądzę aby to znacząco podnosło frekwencję... :-)

Pamiętajcie, że kworum wcale nie wynosiło 900 dusz, a zaledwie kilkadziesiąt. Tylko tyle osób miało trzy posty na koncie, co było warunkiem ważnego głosu.

To głosowanie było zrobione w tempie ekspresowym z powodu bardzo prozaicznego - w przyszły weekend nie mógłbym poświęcić czasu Forum (wyjeżdżam), a w środku tygodnia zupełnie nie mam czasu na jakiekolwiek zmiany. Zatem miałem do wyboru - albo dzisiaj, albo najwcześniej za dwa tygodnie.

Następnym razem obiecuję tempo zmniejszyć.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-11 08:46:37

Przeze mnie też nie przemawia slodycz ogromnego sukcesu, spoko.
Mysle, że slowo "martwe dusze" nie jest tu adekwatne, po prostu wiele osób madrych i troszczacych sie o PTTK olewa rowno forum internetowe ZG PTTK, bo zrazili sie tu tym, czy innym. Wielu liczylo na powazne dyskusje merytoryczne , a tu sami widzimy jaK JEST :-(. Nie kazdy tez ma czas i odpowiednie poczucie humoru, zeby sie bawic w kalambury, stad od głebokiego zrazenia do kompletnego zamilczenia - juz droga nie daleka. Dlatego termin glosowania to moze jedno, a spróbuj cos sam zaankietowac na forum , to sie pzrekonasz. W najblizszym czasie mam zamiar uruchomic wątek na forum, czy nastał juz czas aby zorganizować Zjazd nadzwyczajny PTTK i sam zobaczysz, ile osób i na to odpowie. termin moze byc nawet i miesiac , ainauguracja takiego watku powinna nastapic nie dziś, 11 wzresnia, ale w dniu zakończenia ubieglorocznego, niefortunnego w wynikach, jak widac , Zjazdu krajowego ;-(
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-11 08:55:11

To juz nam akurat wyjasnił nam dość detalicznie Łukasz, lLczba min 3 posty widac nie była przypadkowa. Wg jego obliczeń, ok 900 osób jest ponizej 3 postów na twarz! :-(. katastrofa, w liczbie tej sadze,z e sie mieści też sporo: funkcyjnych , delegatów itd.
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: Rentgen
Data: 2006-09-11 11:02:19

O rany! Ale sie porobiło, wystarczyło na 4 dni odejść od kompa (Pogórze Przemyskie na rowerze) a tu takie zmiany.

Na głosowanie się spóźniłem, więc moja opinia i tak nie ma znaczenia.

Fajnie by jednak było aby zamiast suchego komunikatu: "Nie jesteś zalogowany!
Zgodnie z regulaminem...." nową osobę forum witało czymś bardziej zachęcającym: "witamy..., zapraszamy..., przyłącz się..." itp.

Komunikat w swojej obecnej formie odstrasza, a nie zaprasza do logowania.

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-11 11:54:23

Cześć!
Fajnie by jednak było aby zamiast suchego komunikatu: "Nie jesteś zalogowany! Zgodnie z regulaminem..." nową osobę forum witało czymś bardziej zachęcającym: "witamy..., zapraszamy..., przyłącz się..." itp.
Komunikat w swojej obecnej formie odstrasza, a nie zaprasza do logowania.
Spoko! ;-)
Napisz swoją propozycję. Ja ewidentnie nie mam talentu do pisania takich rzeczy.

Pozdro,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Anonimy
Autor: Rentgen
Data: 2006-09-11 12:44:25

Napisz swoją propozycję
No i po co mi sie było wychylać ;-)

Pomyslę, choć są wśród nas lepsiejsi wodolejcy.

Temat: Re: Anonimy
Autor: Basia Z.
Data: 2006-09-11 13:00:59

"Witamy na forum PTTK. Zgodnie z regulaminem forum mogą na nie pisywać tylko użytkownicy zarejestrowani i zalogowani. Zapraszamy do rejestracji na forum" i od razu poniżej odpowiedni link.

Przy okazji, ajk już poprawiasz forum - czy nie dalo by się zrobić tak aby logowanie następowało automatycznie (pisuję ze stałego adresu IP).

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Anonimy
Autor: szymon bijak
Data: 2006-09-11 14:30:00

"Witamy na forum PTTK. Zgodnie z regulaminem forum mogą na nie pisywać tylko użytkownicy zarejestrowani i zalogowani. Zapraszamy do rejestracji na forum."
proponowalbym:

"Witamy na forum PTTK. Zgodnie z naszym regulaminem na forum mogą pisać tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Zapraszamy do rejestracji."

szymon

Temat: Re: Anonimy
Autor: Amotolek
Data: 2006-09-11 15:30:23

"(choć to ostatnie nie jest obowiązkowe)".

A nie jest? :-)
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Anonimy
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2006-09-18 08:57:34

Witam!
Przypominam uczestnikom Forum, że tworzenie anonimowych profili, tylko po to aby rozpocząć nowy wątek, będzie skutkowało usuwaniem wiadomości. Po to zablokowano możliwość pisania nowych wątków osobom anonimowym, aby autorzy takowych się przedstawiali.
Przypominam o tym po raz kolejny.

Informuję też forumowiczów, że odpowiadanie na różne pytania anonimów mija się z celem, bo w czasie usuwania profilu i wątku założonego przez anonima - do kosza poleci również odpowiedź.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski