Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

"Konsolidacja Towarzystwa"

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2005-08-28

Temat: "Konsolidacja Towarzystwa"
Autor: Krzyś
Data: 2005-08-22 23:24:34

W nawiazaniu do wiadmosci http://forum-pttk.pl/index.php?co=wiadomosc&id=19474

Pozwole sobie zacytowac fragmęt pewnego powstałego dokumentu który zapewne niedługo ujawniony

"Negatywne aspekty funkcjonowania administracji Oddziału PTTK zniechęciła wiele osób do działalności w PTTK i spowodowała odejście wielu członków zmęczonych tworzeniem przez kluczowych przedstawicieli Zarządu Oddziału PTTK ciągłych ograniczeń, oskarżeń, żądania dostarczania dokumentów nie wymaganych żadnymi przepisami, ani statutem PTTK, posługiwanie się pomówieniami i kłamstwami w atakach na poszczególne koła i członków PTTK krytykujących Zarząd, czy nawet nagradzanie honorami osób szczególnie „zasłużonych” w formułowaniu pomówień wobec innych kolegów z PTTK. "

Krzyś

Temat: Re: "Konsolidacja Towarzystwa"
Autor: Marek Komorowski
Data: 2005-08-23 20:50:22

Panie Krzysztofie, trudno jest mówić o konsolidacji Towarzystwa, jeżeli na wielu płaszczyznach brak jest przejrzystości, widać niezadowolenie wielu Członków PTTK.
Dziś w nocy wróciłem z okolic Kłodzka, zostałem tam zaproszony przez czytelników Redakcji (bez nazwy z obawy wycięcia). Dużo nasłuchałem się na tematy o których piszą ludzie na forum. Po zapoznaniu się z dokumentami, po rozmowach z tamtejszymi dziennikarzami, rozumiem tych ludzi. Nie można się dziwić, że odchodzą z Towarzystwa.
Tak jak wspomniełem wcześniej, rozmowy w sprawie istniejących problemów w PTTK prowadziłem z ZG od wielu miesięcy. Też na początku wierzyłem w obietnice, plany i chęć działania. Jednak za słowami brak było działań. Dzisiaj straciłem nadzieję, a to co slyszałem to tylko marzenia.
Marek Komorowski

Temat: Re: "Konsolidacja Towarzystwa"
Autor: ~lika
Data: 2005-08-28 10:15:44

w zg konsolidacja to trzymanie sie stołków, a członkowie i tak będą robić jak zagra ZARZĄD GŁÓWNY
luka