Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Imprezy PTTK

oboz miedzynarodowy

wszystkich wiadomości w wątku: 3
data najnowszej wiadomości: 2005-08-18

Temat: oboz miedzynarodowy
Autor: BasiaSwiech
Data: 2005-08-17 22:57:22

Czesc Wszystkim,
W imieniu międzynarodowej organizacji młodzieżowej International Young Nature Friends mam zaszczyt zaprosic wszystkich członków PTTK do wziecia udzialu w warsztacie w ramach kampanii „Gotcha”.
Gotcha ma za zadanie uatrakcyjnic dzialanie organizacji młodzieżowych takich jak PTTK. Organizatorzy oprocz tresci merytorycznej oferuja także wspaniala zabawe w gronie mlodych ludzi z roznych krajow.
Spotkanie to odbedzie się od 3go do 7go wrzesnia 2005 roku. Uczestnicy zostana zakwaterowani w miasteczku Dobrichowice (niedaleko Pragi).
Koszty przejazdu zostana zwrocone przez organizatorow. Pokrywaja oni także zarówno zakwaterowanie jak i wyżywienie w czasie trwania warsztatow. Uczestnicy z Polski musza jedynie zapłacic składke wynoszaca 45 EUR (jest to jedyny koszt całego wyjazdu!!!).
Tematy, które zostana poruszone podczas warsztatu związanego z atrakcyjną pracą z młodzieżą to miedzy innymi:
- PR organizacji młodzieżowych
- zarzadzanie młodymi wolontariuszami oraz biurami organizacji
- struktury organizacyjne oraz procedury organizacji młodzieżowych
Jezyk obowiązujący podczas wyjazdu to angielski!!!
Jeśli jesteście zainteresowani uaktywnieniem swojej organizacji oraz jesteście otwarci na nowych ludzi, w których gronie spedzicie wspanialy tydzień – wypełnijcie aplikacje (w załączniku) i odeslijcie ja na nasz adres!!! To znaczy pttk6@wp.pl do 24 sierpnia!!!
Jeśli macie jakies pytania to możecie pisac także na ten mail.
Prosimy o przeslanie tej informacji do innych osob, które mogą być tymi warsztatami zainteresowane.

Barbara Swiech

Temat: Re: oboz miedzynarodowy
Autor: Krzyś
Data: 2005-08-17 23:19:22

Droga Barbaro chyba nastapiła jakas pomyłka zwróć uwage na srednia wieku w PTTKu (a szczególnie we wszelakich zarzadach i komisjach ) PTTK to niejest organizacja młodzieżowa.

Krzyś

Temat: Re: oboz miedzynarodowy
Autor: BasiaSwiech
Data: 2005-08-18 16:48:27

fakt, masz racje- zle sie wyrazilam:-)) PTTK samo w sobie nie jest organizacja mlodziezowa- aczkolwiek posiada pewne sekcje skupiajace mlodziez- i do nich wlasnie kierowalam swoja wiadomosc.
Nie zmienia to takze faktu ze PTTK jest od pewnego czasu pelnoprawnym czlonkiem tej MLODZIEZOWEJ miedzynarodowej organizacji. Dlatego czlonkowie PTTK (Ci, ktorzy mieszcza sie w pewnym przedziale wiekowym) sa zaproszeniu do udzialu w tym przedsiewzieciu.
W koncu PTTK sklada sie z klubow powstalych przy szkolach, oddzialow akademickich... nie mamy co prawda osobnej struktury mlodziezowej- ale to nie znaczy, ze mlodziez PTTKowska nie moze byc aktywna...
Jednym slowem- zapraszam serdecznie do wziecia udzialu w tych warsztatach... fajna rzecz- sama bralach kiedys udzial w podobnym przedsiewzieciu.