Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Przyszłość PTTK

do wszystkich malkontentów

wszystkich wiadomości w wątku: 6
data najnowszej wiadomości: 2005-09-07

Temat: do wszystkich malkontentów
Autor: Staszek
Data: 2005-07-07 21:42:28

w sprawie przyszłosci PTTK mam do wszystkich niezadowolonych i wiecznych malkontentów propozycję. Pokazmy na co nas stać. Niech każdy bohater złoży konkretną propozycję programową i pokaże efekty swojej pracy. Najłatwiej jest stać z boku i metodą Wałęsy krytykować kazdego. Można sobie kupić nawet dyplom uniwersytetu (patrz stadion) ale doswiadczenia i profesjonalizmu działania nie sposób jest kupić. Proszę o zaprzestanie bicia piany i wskazanie realnych wymiarów działania. Sam jestem mlody i przeciwny geriatyzacji naszego Towarzystwa, ale pokażcie "dziadkom", że jesteście lepsi i bardziej skuteczni.

Temat: Re: do wszystkich malkontentów
Autor: Piotr Rościszewski
Data: 2005-07-07 22:52:43

>Sam jestem mlody

Gwoli ścisłości masz już z górki.

Temat: Re: do wszystkich malkontentów
Autor: pilot śmigłowca
Data: 2005-07-08 09:41:35

ja pokazuję od kilku lat, i mi (nie wiem jak innym) wydaje się, że robię to skutecznie (patrz strona mojego Klubu- Inochodziec).
Sęk w tym, że starsze pokolenie jakoś to nie pociąga, na ostatnim zjeździe oddziału wybrali w większości a) starą gwardię, b) cichych i biernych.
Wiec ja nie stoję z boku, ale dużo robię, i pozwalam sobie krytykować otwarcie to, co mi się złe wydaje; tylko albo odbiorca jest oporny na me działanie (choć czasem coś się uda, ale pomału, zbyt pomału to idzie), albo ja robię coś nie tak.
Napisałeś, że jesteś młody; w Twym opisie widzę 48. No to dobra to dla mnie wiadomość, bo się coraz częściej zastanawiam czy ja jeszcze mam prawo tak siebie nazywać ( a mam dwie dychy mniej). Ale swoją drogą- w PTTKa czas płynie inaczej...
strona (mojego) Klubu:
http://ino.lublin.pttk.pl/
strona własna:
http://www.juraszewski.pl
masz problemik lub wręcz problem? A któż ich dziś nie ma!

Temat: Re: do wszystkich malkontentów
Autor: Ala i Jurek
Data: 2005-07-08 10:52:07

Jak może pamiętacie - zwróciłem się na Forum z podobnym apelem o aktywność pół roku temu. Oferowałem wsparcie logistyczne a nawet finansowe. I co - i nic. Żadnych pomysłów, projektów, propozycji współracy.
Mam następny i konkretny. Chcemy tworzyć encyklopedię wiedzy o górach (takie wikipedia - ale pod kontrolą merytoryczna). Potrzebujemy wolontariuszy informatyków do stworzenia programu i prowadzenia w internecie na stronie www.cotg.gory.info oraz ludzi z wiedzą do tworzenia haseł. No i proszę - temat dla młodych pełnych wiedzy i aktywnych.
Mój kontakt : jerzy.kaplon@cotg.pttk.pl
Pozdrawiam
Jurek Kapłon

Temat: Re: do wszystkich malkontentów
Autor: domin
Data: 2005-09-07 18:26:59

Pardon, Pilocie. A kto wybrał tych "starych"? Nie przypadkiem "starzy", którzy przyszli na zebranie wyborcze swojego koła i wybrali znajomych??? Demokracja jest wtedy, kiedy się z niej korzysta. Jeżeli "młodzi" nie przyjdą, to dominują "starzy". A wiekszośc, jak wiadomo, w demokracji decyduje.
Pozdrawiam
Krzysztof R. Mazurski

Temat: Re: do wszystkich malkontentów
Autor: domin
Data: 2005-09-07 18:29:42

Jurku!
Ale nie będzie to skopiowanie Słownika geografii turystycznej Sudetów, mam nadzieję?
Pozdrawiam
Krzysztofer