Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Kultura na forum

wszystkich wiadomości w wątku: 7
data najnowszej wiadomości: 2005-08-10

Temat: Kultura na forum
Autor: Zbyszek Wygoda
Data: 2005-07-06 23:03:13

Natchniony lekturą ostatnich postów kilku osób postawiłem sobie pytanie - dlaczego ostatnio na forum jest tyle uszczypliwości i dopierdzialania się, tudzież czasami osobistych wycieczek. Rany, przecież jesteśmy tu, bo coś nas wspólnego łączy - krajoznawstwo i turystyka. Dlaczego rozmawiamy ze sobą w ten sposób?
Trochę się uspokoiło, jak Lechu zniknął z forum (skończyły się wątki o przewodnictwie, inne tematy nie są tak nośne :-)), a tu znów co jakiś czas coś wyskakuje.
Jak to Kuba pisze - serdeczności.
Pozdr.
Zbyszek

Temat: Re: Kultura na forum
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2005-07-06 23:10:13

Tak Zbyszku masz rację. Od jakiegoś czasu nie chce mi się pisać na forum, aby w czymś takim nie uczestniczyć. Pojawiają się coraz młodsi forumowicze, zachowujący się nie poważnie, kapryśni i szybko gniewający się na wszystkich, tylko nie dostrzergają swoich błędów. Są cyniczni i złośliwi, nie dadzą sobie nic wytłumaczyć. Uważają, że wszytko wiedzą najlepiej, a mają tylko 15 lat. Nie są konsenkwetni w swoich postępowaniach, obiecują wiele i nie dotrzymują obietnic, przez co są natrętni i męczący. Każda krytyczna i słuszna uwaga kierowna do nich jest ironizowana. Takich ludzi nie można traktować poważnie, bo ich zachowanie jest niepoważne. Lech jaki był to wszyscy wiemy, ale on potrafił bronić swojego zdania i nieraz jego uzasadnienia były słuszne, czego brakuje małolatom. Ogólnie forum popsuło się. Nie ma ciekawych tematów, a jeżeli coś się pokaze interesującego to małolaty szybko spsują.

Pozdrawiam
Monika P.

Temat: Re: Kultura na forum
Autor: Zbyszek Wygoda
Data: 2005-07-06 23:42:05

Hej!
Co do młodych - masz dużo racji, zwracałem zresztą na to uwagę. Cieszę się generalnie, że czytają i piszą, wszak młodsi nas kiedyś zastąpią, a ich entuzjazm jest Towarzystwu potrzebny. Ale nie zawsze zachowują umiar w swoich wypowiedziach, zwłaszcza w stosunku do starszych kolegów - odrobina, a nawet więcej przyzwoitości jest tu potrzebna.
Co do Lecha - szkoda w zasadzie, że się nie pojawia. Sprzeczałem się z nim nieraz, nieraz mnie wkurzał, ale ceniłem w nim jedno - konsekwencję i zamiłowanie do Sudetów.
Pozdrawiam
Zbyszek

Temat: Re: Kultura na forum
Autor: mihas
Data: 2005-07-27 10:11:33

Na prośbę Edka reszta tego wątku została usunięta, ponieważ przynosiła wstyd Forum jak i Towarzystwu.

Ze swojej strony chciałem dodać, że to drugi raz w ciągu dwóch tygodni, kiedy przez zachowanie niektórych Forumowiczów jestem zmuszony ingerować w jego zawartość.

Pozdrawiam

Michał Chruściel

PS. Proszę nie odpowiadać na tą wiadomość

Temat: Re: Kultura na forum
Autor: Krzychu S.
Data: 2005-07-27 22:23:04

Sądzę,że wiele ciekawych postów nie pojawi się z racji braku dostępu do Internetu przez wielu naszych starszych kolegów. Forum więc nie jest głosem wszystkich Członków PTTK. Ze swojej strony uważam, ze w celu uniknięcia kompromitujących nas pyskówek, dostęp do Forum powinien być tylko dla osób pełnoletnich.

Temat: Re: Kultura na forum
Autor: Basia Z.
Data: 2005-07-28 07:44:53

Przepraszam, a w jaki sposób masz zamiar to sprawdzać ?
Klikać może każdy i nawet osoba podpisująca się 80-latek może mieć w rzeczywistości 19 lat.

Moim skromnym zdaniem o kulturę na forum możemy dbać tylko i wyłacznie my sami, np. ignorując posty niekulturalne i nie odpowiadając na nie.

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Kultura na forum
Autor: JanMaciej...
Data: 2005-08-10 11:48:02

Kolego Administratorze, piszę w kontekście "wymiany poglądów" w teamcie Basi Z. pt W Tatrach.

Uprzejmie proszę, przywrócić jako nowy temat (tak ma byc napisane) "Cultura na Forum" ... i tam niech leci kabarecik.