Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Mazowsze wybrało...

wszystkich wiadomości w wątku: 40
data najnowszej wiadomości: 2005-06-19

Temat: Mazowsze wybrało...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-06-05 18:47:14

Witam!!!

Przed kilkoma godzinami dobiegła końca II Regionalna Konferencja Oddziałów woj. Mazowieckiego.

W konferencji wzięło udział około 70 delegatów z około 30-tu oddziałów mazowieckich PTTK.

Nasze spotkanie trwało dwa dni i odbywało się w pięknie położonym ośrodku Oddziału PTTK w Ursusie kilkaset metrów od ujścia Liwca do Bugu.

Mimo bardzo burzliwych niejednokrotnie dyskusji wydaję mi się, że narada odbyła się w dosyć sympatycznej atmosferze. Oczywiście wiele koleżanek i wielu kolegów różniło się w wielu opiniach, ale chyba udało się wypracować kilka kompromisów, które zadowolą większość.

W konferencji uczestniczyło (o ile dobrze pamiętam) siedmiu kolegów w kategorii wiekowej "do 30 lat". I teraz uwaga... Napięcie rośnie...

Tak! Z tej siódemki szóstka (w tym moja skromna osoba) została wybrana do grupy 35 szcżęśliwców delegatów na Walny Zjazd PTTK we wrześniu.

Ta szóstka to dwie osoby z Oddziału Międzyuczelnianego w Warszawie, dwóch kolegów z Oddziału PTTK w Mińsku Mazowieckim i dwóch kolegów z Oddziału PTTK w Żyrardowie.

Szczerze pisząc, na aż taką życzliwość starszej części Koleżeństwa przed koncerencją nie liczyłem.

Obiecuje w poniedziałek napisać więcej szczegółów.

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: WoBa
Data: 2005-06-05 19:01:54

Gratulując wyboru (szczerze) liczę, że podobnie jak Mazowszanie, po rozum do głowy pójdą inne województwa (a w szczególności podkarpackie) i na delegatów wybiorą dosyć sporą grupę w kategorii 30-. Myślę że ten wybór młodych ludzi jest odźwiękiem sondy ze strony www.pttk.pl i kilku postów z tegoż forum

Pozdrawiam

WOJTEK

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Krzyś
Data: 2005-06-05 19:45:17

Łukaszu a możesz juz podac dane dotyczace średniej wieku delegatów na walny zjazd z poszczególnych województw (np z woj Dolnoślaskiego)

Krzyś

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2005-06-05 21:35:15

Łukasz gratuluję :-) Mógłbyś podać nazwiska pozostałych delegatów z Mazowsza?

Pozdrawiam
Monika P.

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Krzyś
Data: 2005-06-05 22:26:34

To może juz kompleksowo podac nazwiska wszyskich delegatów wraz z wiekiem i przynaleznoscia do koła (oddziału)
Krzyś

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Tomek Dygała
Data: 2005-06-05 22:33:16

No to z Oddziału Międzyuczelnianego w Warszawie wynika że wybrano następujące osoby:

http://forum-pttk.pl/ludzie/czlowiek.php?id=1
i
http://forum-pttk.pl/ludzie/czlowiek.php?id=301

:-)

pzdr.
Tomek D

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: ~Darek Z.
Data: 2005-06-05 22:45:21

O ile się orientuje, to w podkarpackim wybrano delagatów już jakis czas temu. Niestety nie wiem jakich kandydatów wybrano, a tym bardziej w jakim wieku byli. A gdzie się tego można dowiedzieć też nie wiem niestety??????????

Darek

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: mike
Data: 2005-06-05 23:49:42

Witam!!!
Na początku przyznam się do tego iż również zostałem wybrany na delegata na XVI Walny Zjazd.

Jeśli się nie mylę - chyba więcej osób z kategorii do 30 lat zostało delegatami... ale sprawdzę to dopiero jutro... jeśli są chętni mogę przytoczyć listę wybranych delegatów...

Chciałem zauważyć, że Mazowsze poszło na całość - najmłodszy wybrany delegat ma 19 lat.

Oczywiście nie ma róży bez kolców - można mieć zastrzeżenia do prac zespołów zjazdowych - opracowane wnioski były często bardzo ogólnikowe i niewiele wnosiły, natomiast zespół Statutowy prezentując na piśmie projekt nie zadbał o zachowanie logicznej kolejności paragrafów - jak dla mnie to brak szacunku dla delegatów. Reszta jest milczeniem... (kol. Antoniego proszę o nie naciskanie na wywlekanie wszystkiego na forum...)

Pozdrawiam.
Michał

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: edek
Data: 2005-06-06 10:09:52

Witam serdecznie
po długiej przerwie, potem powiem co porabiam (bo są to smutne sprawy - głównie rozprawy: Połonina, PTT, etc)
Ale, byłem również w Kamieńczyku i potwierdzam że atmosfera była dobra, były spory o załozenia, nie było wycieczek personalnych.
Ale do meritum:
Koledzy Łukasz i Rafał byli PRZYGOTOWANI do dyskusji ba, dysponowali, co kazdy zauważył, stanowiskiem na piśmie, do protokołu oddali dokumenty.
Po prostu z należytym szacunkiem potraktowali obrady i delegatów. Wypowiadali się merytorycznie, nie polemizowali z przedmówcami, etc
Bo generalnie: nasza spłeczność PTTK-owska ma dosyć "dokładania". i proszę zauważyć, z moich obserwacji wynika, że adwersarze na konferencjach obydwaj nie przechodzą!!!
W Rzeszowie (byłem tam), Drogi Kolego Petetekowcu, nie było wystąpień młodszych delegatów i jak w starym dowcipie:
Jahwe powiedział: "Chcesz wygrać, daj mi szansę, kup los."
Nie wystarczy wołać: "młodsi do władzy", należy wystąpić z programem dla tej władzy.
Gratuluje WSZYSTKIM wybranym delegatom w RKO mazowieckim.
Pozdrowienia
Edek

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-06-06 10:00:12

Witam!!!

> Chciałem zauważyć, że Mazowsze poszło na całość
> - najmłodszy wybrany delegat ma 19 lat.

Podejrzewam, że będzie to nie tylko najmłodszy delegat na XVI Walnym Zjeździe, ale również i w historii Towarzystwa. :-)

Natomiast co do szczegółów.
Nie zdążyłem wynotować wszystkich nazwisk delegatów, więc zapewne będzie trzeba poczekać na oficjalne dokumenty. Generalnie najwięcej głosów ze wszystkich delegatów zdobył... właśnie Mike. :-)

Ze spraw różnych - niewielką przewagą głosów przeszedł mój projekt Dziecięcej Odznaki Turystycznej. Niewątpliwie - o ile ZG przyszłej kadencji pozwoli dograć sprawę - wielu młodych rodziców odetchnie z ulgą, bo będzie miało motywacje dla pociech. O samym projekcie pisałęm już na naszym Forum i do tego odsyłam.

Nie przeszedł natomiast pomysł Komisji Szkoleniowej przy ZG PTTK. W zamierzeniu miałaby ona zajmować sie sprawami szkoleń w PTTK - jako pierwsze jej zadanie byłoby opracowanie i uaktualnienie obecnie obowiązujących zasad szkolenia podstawowego i ogólnego. Później zajęłaby się opracowaniem zasad szkolenia najmłodszych - na wzór harcerzy. Pomysł upadł, choć przyznam się szczerze, że nie zrezygnuję z jego forsowania na Zjeździe.

Wielu z Was pewnie interesuje los struktur regionalnych. Otóż ja osobiście opowiadałem się za strukturami zadaniowymi i możliwością uczestnictwa oddziału w wielu różnych forach - np. na wzór zademonstrowanego przez Edka Kudelskiego (był gościem na Konferencji) forum oddziałów karpackich (struktura ponadregionalna mająca ścisłe zadania). Sformułowania to umożliwiające nie przeszły, natomiast przeszedł zapis o możliwości (nie przymusie!) uzyskiwania przez takie fora osobowosci prawnej. W zasadzie kwestia obligatoryjności uczestnictwa w takich forach nawet nie stawała w czasie obrad.

Niestety solą w oku wielu działaczy są Studenckie Bazy Namiotowe, w kontekście których pojawiają się takie słowa jak "skontrolować", "zbadać działalność", "zinwentaryzować" itp. Ten najlepiej chyba oceniany przez młodzież przejaw działalności PTTK w polskich górach wyraźnie przeszkadza działaczom mazowieckim. Szkoda. :-(

Generalnie jednak mnie spotkanie dało bardzo dużo - przede wszystkim możliwość poznania mnóstwa fantastycznych osób. I za to jestem wdzięczny.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Rafał Kwatek
Data: 2005-06-06 11:15:17

> Oczywiście nie ma róży bez kolców - można mieć zastrzeżenia do prac zespołów zjazdowych - opracowane wnioski były często bardzo ogólnikowe i niewiele wnosiły, natomiast zespół Statutowy prezentując na piśmie projekt nie zadbał o zachowanie logicznej kolejności paragrafów - jak dla mnie to brak szacunku dla delegatów. Reszta jest milczeniem... (kol. Antoniego proszę o nie naciskanie na wywlekanie wszystkiego na forum...)

Teraz zostaje nam tylko poczekać na oficjalne sprawozdanie z naszych obrad. Mam nadzieje, że będzie obiektywne i odda w pełni całą dyskusję.

Pozdrawiam,
Rafał

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Amotolek
Data: 2005-06-06 13:30:42

"Teraz zostaje nam tylko poczekać na oficjalne sprawozdanie z naszych obrad. Mam nadzieje, że będzie obiektywne i odda w pełni całą dyskusję."

No własnie. mam takze nadzieję, że nie zostanie utajnione i bedzie je mozna przeczytać?
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: mike
Data: 2005-06-06 14:33:49

przynajmniej o moją część będę walczył. Zwłaszcza, że osoby nie będące w pewnej komisji chcą mieć wgląd i pracować nad ostatecznym kształtem protokołu Komisji Uchwał i Wniosków, ale będę walczył, żeby znalazło się to, co było na zjeździe przegłosowane...

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Dudi
Data: 2005-06-06 15:06:24

Michale,

a o co chodzi - jakim prawem ktokolwiek chce "majdrowac" przy protokole? co to znaczy "pracowac nad ostatecznym kształtem protokołu"? - czyzby grozilo nam nowa afera z cyklu "lub czasopisma"?

moze delegaci powinni na swiezo zrobic notatki z przebiegu obrad (szczegolnie wszystkie rzeczy które zostały przekazane do protokolu lub delegaci zadali ich zaprotokolowania), tak aby za 2 miesiace nie okazalo sie ze protokol co prawda jest, ale z "zupelnie innego" RKO

pzdr

Dudi
Szkolenia w PTTK http://szkolenia.om.pttk.pl
Egzaminy państwowe na przewodników turystycznych http://szkolenia.om.pttk.pl/panstwowe.php

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Robert Starzyński
Data: 2005-06-06 15:36:48

Witam

gratuluję i z ulgą mogę odetchnąć, że nie jestem najmłodszy

Łukasz, a nie mówiłem

pozdrawiam

Robert Starzyński

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: WoBa
Data: 2005-06-06 16:03:20

>W Rzeszowie (byłem tam), Drogi Kolego Petetekowcu, nie było wystąpień młodszych delegatów

no cóż jestem jeszcze zbyt młody by robić wystąpienia i te pozostałe szopki, ale należy jedynie żałować, iż moi starsi koledzy z oddziałów podkarpacki, aż tak bardzo się boją się ludziw przedziale 30- . Ale poczekajmy kilka lat, aż stanę się członkiem na pełnych prawach wtedy Podkarpacie zostanie odmłodzone na maksa :-):-):-)

Co do programu natomiast to mam kilka punktów, ale tak jak wspomniałem wyżej poczekajmy kilka lat :-)

Pozdrawiam

WOJTEK

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Bartek Głowacki
Data: 2005-06-06 19:42:23

Witam wszystkich,
w tym i w szczegółności młodych delegatów z Mińska i Warszawy... :-)

Łukasz i reszta Ekipy powiedzmy że ma dar przekonywania... zdaje się że będę tu od czasu do czasu pisał.... hehehe o ile tylko i na tyle czesto na ile pozwoli mi natłok spraw zawodowych i innych zwiazanych z innym ngo... :-)

a do tego juz niedługo bo wstępnie 4 września Europejskie Dni Dziedzictwa w Żyrardowie tak więc na brak roboty i zajęcia w tej chwili nie narzekam.... :-) ... czyzby kryptoreklama? hehehe

co do wybranych młodych delegatów to małe sprostowanie... wybrano ich siedmiu z ośmiu zgłoszonych kandydatur... wszystkich młodych było 8 !!!
a ostatni odpadł w 2 drugiej turze wyborów uzupełniających.... czyli w trzecim decydującym głosowaniu ale przynać musze że kontrkandydaci byli znaczni i poważni...

a co do młodych z Żyrardowa to wybrano 3 delegatów...

(jakby co niech mnie ktos sprostuje jesli sie mylę...)

nie ukrywam ze jestem mile zaskoczony tym akcentem postawienia na młodych.. hmmm.. a moze jakis synonim.. cos zamiast "młody".... ;-) hehehe

dobra chyba wystarczy jak na debiut na nowym forum....

zakończę szablonowo i pozwole sobie pozdrowić... tak jak to na zakończenie listów ludzie piszą... ;-)

pozdrawiam

Bartek
z Żyrardowa

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: mike
Data: 2005-06-06 21:49:27

"Co do programu natomiast to mam kilka punktów, ale tak jak wspomniałem wyżej poczekajmy kilka lat :-)"

Wojtku - po co masz czekać - przedstaw swoje propozycje, na pewno delegaci na Walny Zjazd mogą je wziąć pod uwagę, pomoże to na pewno niektórym lepiej przygotować się do niego, a zwłaszcza pozwoli poznać Twoje, a może również, Twoich rówieśników oczekiwania i spostrzeżenia.

Pozdrawiam
Michał

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-06-07 09:22:55

Witam Żyrardów!!! :-)

> nie ukrywam ze jestem mile zaskoczony tym akcentem
> postawienia na młodych...

Ja dodam jeszcze tyle, że dużo pomogło to, że młodzi postawili na siebie nawzajem.

My tam byliśmy małe żuczki, ale jak Żyrardów wytoczył 13 głosową armatę, to nie było zmiłowania... :-)

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-06-07 11:34:23

Cześć!

> Mógłbyś podać nazwiska pozostałych delegatów z Mazowsza?

Wreszcie dotarł do mnie protokół Komisji Skrutacyjnej. :-)

1. Bartosz Głowacki - 47 głosów (25 lat - Żyrardów)
2. Michał Gogolewski - 47 głosów (26 lat - Mińsk Mazowiecki)
3. Grażyna Haude - 46 głosów (53 lata - Żyrardów)
4. Anna Głowinkowska - 44 głosy (50 lat - Żyrardów)
5. Andrzej Gordon - 44 głosy (60 lat - O/Żoliborski W-wa)
6. Jerzy Kwaczyński - 44 głosy (58 lat - Żyrardów)
7. Danuta Grodzka - 43 głosy (46 lat - Węgrów)
8. Janusz Ptasiński - 42 głosy (62 lata - O/Ursus W-wa)
9. Elżbieta Strzępek - 42 głosy (58 lat - Warszawski Oddział Przewodników)
10. Wojciech Koprowski - 41 głosów (56 lat - O/Stołeczny W-wa)
11. Rafał Kwatek - 41 glosów (22 lata - O/Międzyuczelniany W-wa)
12. Mateusz Piekarski - 40 głosów (22 lata - Żyrardów)
13. Maria Pilich - 40 głosów (58 lat - O/Ochota W-wa)
14. Adam Jędras - 39 głosów (59 lat - O/Mazowsze W-wa)
15. Anna Kirchner - 39 głosów (57 lat - Siedlce)
16. Jolanta Czapiga - 38 głosów (48 lat - Żyrardów)
17. Wiesław Kędzierawski - 38 głosów (62 lata - O/Stołeczny W-wa)
18. Włodzimierz Majdewicz - 38 głosów (61 lat - O/Stołeczny W-wa)
19. Leszek Rosiński - 38 głosów (46 lat - O/Zakładowy Płock)
20. Andrzej Kruszyna - 37 głosów (60 lat - Radom)
21. Tadeusz Martusiewicz - 37 głosów (70 lat - O/Stołeczny W-wa)
22. Franciszek Midura - 37 głosów (66 lat - O/Stołeczny W-wa)
23. Krzysztof Głażewski - 36 głosów (57 lat - O/Wolski W-wa)
24. Andrzej Tereszkowski - 36 lat (55 lat - O/Żoliborski W-wa)
25. Władysław Janicki - 35 głosów (19 lat - Mińsk Mazowiecki)
26. Jadwiga Kamińska - 35 głosów (56 lat - O/Miejski Płock)
27. Bogdan Komorowski - 35 głosów (58 lat - Pionki)
28. Grzegorz Łukomski - 35 głosów (38 lat - O/Miejski Radom)
29. Konrad Bielecki - 34 głosy (63 lata - O/Miejski Radom)
30. Łukasz Aranowski - 33 głosy (28 lat - O/Międzyuczelniany W-wa)
31. Tadeusz Jastrzębski - 33 głosy (61 lat - O/Zakładowy Radom)
32. Jan Natkowski - 33 głosy (54 lata - O/Miejski Płock)
33. Michał Radlak - 33 głosy (25 lat - Żyrardów)
34. Andrzej Ruta - 33 głosy (50 lat - Piaseczno)
35. Stanisław Janowicz - 28 głosów w II turze

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Krzysztof Koterba
Data: 2005-06-07 12:06:42

> Wreszcie dotarł do mnie protokół Komisji Skrutacyjnej. [...]

I tak zdecydowana wiekszosc w przedziale powyzej 50lat, tylko 1 (!) w przedziale 30-40. A mnie ta grupa najbardziej interesuje z oczywistych względów :-)

Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Koterba :-)

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Rafał Kwatek
Data: 2005-06-07 13:58:32

> I tak zdecydowana wiekszosc w przedziale powyzej 50lat, tylko 1 (!) w przedziale 30-40. A mnie ta grupa najbardziej interesuje z oczywistych względów :-)

Czyżbyśmy mieli dziurę pokoleniową wśród działaczy?

Rafał

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Amotolek
Data: 2005-06-07 14:05:18

Czarna dziura jest w innym miejscu! Chodzi o to, że na delegatów dali sie powybierać takze Honorowi Czlonkowie PTTK, którzy z racji swojego uznanego nestorstwa i potwierdzonej nobilitacji - mają i tak miejsce na Zjazd Krajowy PTTK zapewnione i napewno zabrania głosu i pzredstawienia wniosków - na Zjeżdzie im nikt nie odmówi.
A tak swoją postawą odebrali mozliwość udziału w Zjeżdźie kilku innym delegatom.
To bardzo nie koleżeńka postawa i błąd w sztuce organizatorów forów, że na to nie zwrócili baczniejszej uwagi i nie przekonali takich kandydatów na delegatów ( na ogół Kolegów w podeszłym już wieku) o nie celowości takiego zachowania się.
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: wwj
Data: 2005-06-07 14:28:32

Ja równierz pozwolę sobie przywitać wszystkich. Niektórzy mają naprawdę bezcenne umiejętności przekonywania. Zajrzałem na forum i pewnie już tu zostanę. :-) Pozdrawiam gorąco Żyrardów i Międzyuczelniany, mikego też...

Zjazd zapadnie mi naprawdę mocno w pamięć. Dał mi duzo do myślenia i stał się bodźcem do intensywniejszej pracy. potrzeba wielu zmian, ale żby je przeprowadzi trzeba posiadać odpowiednia wiedzę i rozeznanie. A Żyrardowowi i chłopakom z Międzyuczelnianego dziękuję szczególnie... Oni sa właśnie owym impulsem.

A kim jestem? Otóż wpominanym, na razie, najmłodszym dalegatem na walny zjazd...
Mamy czas do września, trzeba więc będzie intensywnie popracować...
"Postęp ma jedną wadę... Czasami ekspoloduje"
Elias Canetti

Panowie... Wysadzamy?


Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Amotolek
Data: 2005-06-07 14:38:49

"Mamy czas do września, trzeba więc będzie intensywnie popracować..."

Gratuluje Ci wyboru i tu masz zupełną rację.
Trzeba będzie teraz Koledzy delegaci, na 3 miesiace pożegnać się z wakacjami i zbiorową mądrością bardzo solidnie popracować, aby tam, na Zjeździe przedłożyć mocny, spójny i chwytający za serce - program odnowy w 4 literach :-). Jest bardzo wiele do zrobienia,w tak krótkim czasie, spoko.
Polecam się: amotolek[at]wp.pl
Mobil: 506-513-421 (raczej SMS-y!)
GG: 4288996
Skype: antotolek
facebook: Antonio Osiemdziewińć

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: mike
Data: 2005-06-07 16:18:09

...to są tylko moje prywatne notatki, które powstawały podczas oficjalnego odczytania protokołu komisji skrutacyjnej... ale myślę, że nie odbiegają merytorycznie od niego.

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: mike
Data: 2005-06-07 16:27:11

a mi się wydaje, że prawda leży pośrodku...
Na Zjeździe wybrana grupa jest w miarę reprezentatywna, dla delegatów, którzy się tam znaleźli. Podejrzewam że problem pojawił się kiedy delegatów wybierały koła, a następnie oddziały. Przy czym nie mam pojęcia, czy problem polegał na tym, że się nie zgłosili, czy na tym, że ich nie wybrali...

Przy okazji pozdrawiam kolegę Wojtka nick: petetekowiec i zapraszam do współpracy przed Zjazdem Krajowym...

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Bartek Głowacki
Data: 2005-06-07 18:32:20

Jaja condijos napisał:

"Trzeba będzie teraz Koledzy delegaci, na 3 miesiace pożegnać się z wakacjami i zbiorową mądrością bardzo solidnie popracować, aby tam, na Zjeździe przedłożyć mocny, spójny i chwytający za serce - program odnowy w 4 literach :-). Jest bardzo wiele do zrobienia,w tak krótkim czasie, spoko."

A zatem popracujemy.... ja się włączę... nie obiecuje ze swojej strony nieprzespanych nocy i braku wakacyjnego wyjazdu na dreptane góry, bo za bardzo cenię sobie każda wolna chwile od innych zajęć... i za bardzo cenie sobie góry....

ale żeby nie było że nic nie zrobie.... nie widze problemu a wręcz koniecznoścw e-maili, kilku spotkań, i dyskusji na forum.... i samodzielnej pracy.... podziale na grupki robocze lub pracy wspólnej.....

zreszta jak widze głos w tym temacie nie zabieraja tylko tak zwane popularnie "20stki" :-)
zatem i mam nadzieje że i inni się włączą ....

pozdrawiam

Bartek Głowacki

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: WoBa
Data: 2005-06-07 22:22:11

dzięki za propozycję (chętnie skorzystam)

PS: Nick zmieniony na ertetekowiec bo wg. pewnej koleżanki należę do RTTK

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: WoBa
Data: 2005-06-07 22:24:12

już wypisałem w odp. na wątek pt. "Ciekawy e-mail"

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-06-08 09:15:49

Witam!!!

> Zatem i mam nadzieje że i inni się włączą...

Ja się juz od dawna szykuję.

Mam już listę około 30 KONKRETNYCH postulatów, które do końca czerwca postaram sie opublikować na Forum.

Nie da się ukryć, że bardzo wiele pracy zespołu statutowego zostanie przeze mnie zanegowana.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Basia Z.
Data: 2005-06-08 10:07:41

Czekam, czekam, czekam może nareszcie coś KONKRETNEGO będzie.

Łukasz i Rafał - gratuluję wyboru.
Wszystkim innym też, ale tym dwum osobom szczególnie, bo znam osobiscie :-)

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: edek
Data: 2005-06-13 18:37:22

Witam,
Kraków 12 czerwca Konferencja Małopolska
Zebrani zwracają się z prośbą - kilka razy ponawianą do delegata O/Akademickiego z Krakowa, zeby zechciał kandydować. ON odmawia, bo nie dysponuje czasem.....
Komentarza mojego nie będzie....
Pozdrowienia
Edek

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Krzyś
Data: 2005-06-13 19:50:14

To po co został kandydatem ??
Krzyś ??

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: ~sebu
Data: 2005-06-16 19:39:04

Nie ukrywam, iż była to trudna dla mnie decyzja, zapewne też dlatego moje wyjasnienia mogły sie okazać niezrozumiałe, z pewnością jednak nie użyłem argumentu braku czasu lecz odmówiłem ze względów osobistych.
Liczyłem się z tym, iż moja decyzja nie zostanie przez niektórych (lub większość) przyjęta ze zrozumieniem, osobiście żałuję tylko, iż przez Kolegę również.
Pozdrawiam
Sebastian

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: edek
Data: 2005-06-19 16:09:31

Witam,
Konieczny fragment "indywidualny".
No cóż, musiałem źle Ciebie zrozumieć, przepraszam!.
Ale Ty mnie też nie zrozumiałeś. Po prostu kazdy delegat w szczególności, gdy jest jedynym ze środowiska (bądź oddziału) powinien być na ewentualność kandydowania przygotowany. Twój Prezes Oddziału był zdziwiony, gdy powiedziałem o Twojej decyzji. Po prostu kto inny mógł być Delegatem z Twojego Oddziału. Powtarzam, Twoją osobistą decyzję szanuję.
Koniec fragmentu "indywidualnego".
W Katowicach, wczoraj 18-ego czerwca, wybrano delegatami na Zjazd PTTK trzy osoby będące członkami oddziałów akademickich.
Pozdrowienia
Edek

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Basia Z.
Data: 2005-06-19 20:44:43

>> W Katowicach, wczoraj 18-ego czerwca, wybrano delegatami na Zjazd PTTK trzy osoby będące członkami oddziałów akademickich.

W tym Edka :-)

Wszystkim gratuluję :-)

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Krzyś
Data: 2005-06-19 20:52:37

Edku skoro i tak byłbyś na walnym zjeżdzie PTTKu (jako ustępujacy zarzad) to czemu na delegata niewybrano kogoś w wieku "studenckim"?

KRzyś

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Basia Z.
Data: 2005-06-19 21:01:01

Oprócz Edka tylko dwie osoby spośród akademików były delegatami na konferencję.
Niestety te nasze oddziały są mało liczne.

Wybrano Kubę Pasiekę OM Katowice i Radka Trusia OU Gliwice, których zapewne większość piszących tu akademików zna.
Miałam już okazję pogratulowac im obu w "realu", wpadłam na 5 min na konferencję, bo zaraz potem jechałam razem z Radkiem w góry.

(Acha - Radek nie jest w wieku "studenckim", ale jest mądrym i realistycznie patrzącym na rzeczywistość również PTTK-owską facetem. No, może trochę za bardzo idealistą)

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Mazowsze wybrało...
Autor: Tomek Dygała
Data: 2005-06-19 21:19:41

Kuba nie byl delegatem na konferencję, co nie przeszkodziło mu być wybranym. Gratulacje :-)

pzdr.
Tomek D