Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Pomóżcie rozwinąć skrzydła

wszystkich wiadomości w wątku: 4
data najnowszej wiadomości: 2005-04-02

Temat: Pomóżcie rozwinąć skrzydła
Autor: kruszynka
Data: 2005-04-01 19:07:01

Uwaga... to moje pierwsze rozpoczęcie tematu i tym samym druga wiadomość na forum...
Czuję się tu trochę zagubiona wśród wszystkich doświadczonych PTTK-owców (i nie tylko). Przychodzi mi na myśl piosenka Elektrycznych Gitar "Co ja tutaj robię?".
Spodobał mi się temat "Jak przyciągnąć młodych" i postanowiłam pokusić się o prośbę pomocy tym m ł o d y m, którzy już zostali "przyciągnięci". Co robić, by nie tylko nosić w kieszeni legitymację PTTK, ale po prostu nim żyć?

Temat: Re: Pomóżcie rozwinąć skrzydła
Autor: z.klose
Data: 2005-04-01 20:53:05

Jak w szkole nie ma SKKT to jeszcze istnieją przy Oddziale inne kluby i komisje (Młodzieżowa) gdzie można rozwinąć swoje skrzydełka.

Temat: Re: Pomóżcie rozwinąć skrzydła
Autor: rafal
Data: 2005-04-01 22:21:44

Akurat tak się złożyło, że przy chorzowskim Oddziale PTTK, do którego deklarujesz przynależność ostatnio w temacie SKKT cóś drgneło. W chwili obecnej są już cztery coraz lepiej działające SKKT, jest też osoba, która to wszystko koordynuje. Zapraszam do Oddziału może i w twojej szkole uda zawiązać się takie koło - zadbaj o to.
Jeżeli chodzi o twoje ukochane góry: 3 maja jest dzień GOT i nasi koledzy będą dyżurować z okolicznościową pieczątką na przełęczy Salmopolskiej. Z tej też okazji organizujemy wycieczkę autokarową - z przejściem między innymi przez przelęcz.
pozdrawiam

Temat: Re: Pomóżcie rozwinąć skrzydła
Autor: kruszynka
Data: 2005-04-02 12:48:38

Ooo, to świetnie! Wpadnę kiedyś do Oddziału i zapytam o szczegóły. Co do SKKT przy mojej szkole to nie wiem czy zdążę, bo za 3 miesiące ją kończę.
dziękuję i pozdrawiam

> /z.klose/ zgłoś sie do Chorzowskiego Oddziału PTTK i napewno coś wspólnie wymyślimy bys mogła być "bliżej gór'.

Przyjdę na pewno! dziękuję