Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Kadra PTTK

Szkolenie-regulaminy

wszystkich wiadomości w wątku: 2
data najnowszej wiadomości: 2005-03-12

Temat: Szkolenie-regulaminy
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2005-03-12 10:38:37

10 marca zorganizowałam dla kandydatów na PTP, którzy będą zdawali egzamin na wiosnę tego roku, szkolenie z regulaminów. Szkolenie prowadziła kol. J. Garapich - szefowa Referatu Weryfikacyjnego przy KTP Oddziału Stołecznego oraz kol. Stasio Łuć wiceprzewodniczący KTP ZG. Na spotkaniu było 7 osób z różnych oddziałów. Przyszli przodownicy zadawali mnóstwo pytań dotyczących regulaminów OTP i Przodownika. Wszystkie wątpliwości były jasno wytłumaczone, a propozycje ewentualnych zmian w regulaminach skrzętnie notował Stasio. Dyskusje przebiegały bardzo spokojnie i kulturalnie. Jedynym minusem był za krótki czas, ponieważ o godz. 19 musieliśmy już opuścić lokal naszego oddziału.
Szkoda, że nie było wielu dyskutantów-forumowiczów, którzy w aktywny, krytyczny sposób zabierali ostatnio głos w różnych wątkach na temat tychże regulaminów.
Postanowiłam, że tego typu spotkania przedegzaminacyjne będę kontynuowała.

Pozdrawiam wszystkich

Monika P.

Temat: Re: Szkolenie-regulaminy
Autor: ~Darek Z.
Data: 2005-03-12 22:54:39

"Szkoda, że nie było wielu dyskutantów-forumowiczów, którzy w aktywny, krytyczny sposób zabierali ostatnio głos w różnych wątkach na temat tychże regulaminów".

A po cóż mieli by przyjeżdżać. Skoro były to postulaty godne uwagi można było je wziąć z tych wątków. Prościej i taniej, szczególnie dla tych, którzy musieliby przyjechać do Warszawy z drugiego końca Polski. Przecież nikt nie musi starać się o papiery przodownickie, aby coś sensownego wnieść do regulaminu.

Darek