Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

regulamin konkursu

wszystkich wiadomości w wątku: 5
data najnowszej wiadomości: 2005-01-31

Temat: regulamin konkursu
Autor: ~Alicja Nowak
Data: 2005-01-29 10:55:53

Czy regulamin stwierdza, że rezygnacja z któregoś z etapów konkursu oznacza jednocześnie rezygnację z otrzymania nagrody? A może nie ma nagród za II etap?

Temat: Re: regulamin konkursu
Autor: ~Maciej Maśliński
Data: 2005-01-29 12:10:23

Tylko sam uczestnik konkursu decyduje, czy nadal uczestniczy i odpowiada na pytania, czy też z różnych przyczyn nie odpowiada. JURY nie zadaje takich pytań. W ogólnej liczbie zgromadzonych punktów, każdy kto poprawnie odpowiedział na pytania jest brany do ogólnej klasyfikacji oraz do puli nagród.
W drugim etapie osoby, które zgromadziły największą liczbę punktów, podobnie jak w pierwszym etapie uzyskują prawo do otrzymania nagrody. Nagrody rozsyłane są poprzez pocztę.
Jeżeli ktoś zgromadził najwiekszą ze wszystkich uczestników liczbę punktów i jest niezagrożonym liderem to może sobie pozwolić, aby dalej nie odpowiadać, ale jest to decyzja tylko danej osoby, JURY interesuje tylko zgromadzona największa liczba punktów, bo tylko ona decyduje o przydzieleniu nagrody.

Temat: Re: regulamin konkursu
Autor: ~Alicja Nowak
Data: 2005-01-29 20:00:02

a jaka ilość punktów jest największą - braną pod uwagę przy nagrodach - w drugim etapie? nie chcę, zeby to wyglądało na upominanie się, tylko tak sprawdzam, bo kilka krotnie nie doszło do mnie coś, co było do mnie wysłane, ale jako odbiorca nie mogę niec zrobić, bo to nadawca ma "wszystkie papiery". jeśli nie jestem wśród najlepszych to ok, tylko chciałabym sie tego dowiedzieć.

Temat: Re: regulamin konkursu
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2005-01-30 16:31:26

Witam!!!

> nie chcę, zeby to wyglądało na upominanie się,
> tylko tak sprawdzam, bo kilka krotnie nie doszło do mnie coś,
> co było do mnie wysłane, ale jako odbiorca nie mogę
> niec zrobić, bo to nadawca ma "wszystkie papiery".

Kilka dni temu na adres biura ZG PTTK przyszedł zwrot paczki z nagrodą za drugi etap wysłaną do Ciebie. Tym razem jednak była to literówka w adresie (zły numer ulicy). Paczka została (o ile wiem) wysłana powtórnie pod koniec tygodnia.

Ponadto jedna osoba (ale to już Ciebie nie dotyczy), która bierze udział w konkursie i zdobyła nagrode zarówno w pierwszym jak i drugim etapie w ogóle (mimo monitów) nie podała swojego adresu i nagrody ładnie zapakowane czekają na nią w biurze ZG PTTK.

Poza tym wysyłka przebiegła bez zakłóceń. :-)

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: regulamin konkursu
Autor: ~Alicja Nowak
Data: 2005-01-31 08:52:54

Ok! dzięki za informację. już myślałam, że znowu ktoś chodzi w mojej "koszulce"