Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Legitka

wszystkich wiadomości w wątku: 10
data najnowszej wiadomości: 2004-10-30

Temat: Legitka
Autor: ~Emila
Data: 2004-09-27 20:29:18

Wiecie co jestescie beznadziejni. Zamiast najezdzac sobie i wymieniac ustawy powinniscie zajac sie tym ze w lodzi nie mozna skladki zaplacic. To tak a propo antarktydy, to jest straszne. Bo nawet jesli bym chciala to nie moge. I w ogole jak macie mnie wyzywac to ladnie reprezentujecie pttk. "Elitarna" organizacja?? Dziekuje za taka elite. Jak kiedys zdecydujecie sie otworzyc to lodzkie biuro to powiedzcie, zajrze sie wypisac.

Temat: Re: Legitka
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2004-09-27 21:28:18

Witaj Emilo!
W poprzednim Twoim zapytaniu pt. "Legitymacja" wyraźnie napisałam, abyś się zgłosiła do swojego koła, tam gdzie się zapisałaś. W Łodzi są trzy oddziały, a każdy oddział ma koła i kluby. Powinnaś wiedzieć, w którym jesteś oddziale i kole i tam swoją sprawę spróbować pozytywnie załatwić. Musisz wiedzieć, kiedy spotyka się zarząd koła i tego dnia pójść do nich. A tak na marginesie to daruj sobie PTTK. Twój post swiadczy o tym, że jesteś zagubiona. Wymyśliłaś sobie przynależność do tej organizacji, a tak na dobrą sprawę to ona Ci jest nie potrzebna.

Pozdrawiam

Monika P.

Temat: Re: Legitka
Autor: Basia Z.
Data: 2004-09-28 08:44:14

Moniko - dlaczego od razu tak ostro !
Ja jestem za przyciągnięciem do PTTK ludzi młodych, ale nie tylko poprzez składki ale poprzez ciekawą działalność.

Emilio - szkoda że nie mieszkasz w Gliwicach, poleciłabym Ci klub dla takich jak Ty, w którym osoby w wieku lat 15-18 mogą uprawiać różne rodzaje turystyki, a nie tylko płacić składki.

A po drugie - piszące tutaj osoby wcale nie są "elitą" PTTK, raczej są to po prostu ci co mają czas na pisanie w necie.

Pisać każdy może.

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Legitka
Autor: ~Emila
Data: 2004-09-28 19:49:06

Nie wymyslilam tego, tylko myslalam ze to jest inaczej (lepiej) zorganizowane. To ze wiem do jakiego kola przynaleze mnie nie zbawi, bo to nie otworzy mi tych drzwi. I w ogole to robicie ze mnie nie wiem, co bo zapisalam sie i wykorzystalam to (zeby raz miec znizke, jeden raz! To naprawde zbrodnia, wiem, ale chcialam naprawic to, dziekuje wszystkim milym za pomoc). Gdyby do waszych oddzialow latwiej bylo sie dostac to na pewno bym placila skladki, a takto mowi sie trudno.

Temat: Re: Legitka
Autor: Monika Pszczółkowska
Data: 2004-09-28 21:05:45

Emilo! W Łodzi są trzy oddziały, szkoda,że nie mieszkam w tym mieście bo pomogłambym Ci. Na stronie PTTK są infomacje o nich. Trudno jest doradzać na odległość. Ale uważam, że załatwiasz sprawę nie od tej strony.

Pozdr.

Monika P.

Temat: Re: Legitka
Autor: ~Wacek
Data: 2004-09-29 16:26:18

może lepiej załatw sobie paszport Polsatu,podobno z tym dokumentem obowiązuje 50% zniżka we wszystkich barach mlecznych byłego województwa łomżyńskiego.

Temat: Re: Legitka
Autor: ~Emila
Data: 2004-09-29 19:16:34

Kto by pomyslal ze ludzie moga byc tak dowcipni?? Nie badz taki hej do przodu bo Ci z tylu zabraknie.

Temat: Re: Legitka
Autor: bieszczadzki
Data: 2004-10-22 10:11:43

Ja akurat jestem (a właściwie do niedawna byłem) z Łodzi, więc wiem, jak to jest, przynajmniej w oddziale Czeraszkiewicza. Godziny otwarcia biura coraz krótsze, bardzo często nawet w godzinach otwarcia nikogo nie ma ( po pracuje wnim jedna osoba i często uczestniczy w wyjazdowych imprezach). Czasami apłacenie składki nie jest zbyt łatwe, zwłaszca dla tych, którzy nie należą do żadnego koła, czy klubu. Ja sam nie należę. Zapisałem się do PTTK z sentymentu, bo moi rodzice byli wieloletnimi działaczami, bo uważam, że Towarzystwo robi wiele wspaniałych rzeczy i chcę je wspierać chociażby swoją składką. Tak więc dla takich "wolnych" strzelców często sprawy organizacyjne są trudne do załatwienia (oczywiści przy niezaprzeczalnej życzliwości osób, z którymi się stykam w PTTK). Po prostu czasami brak odpowiedniej organizacji aby znaczki "składkowe" były dostępne w odpowiednim czasie, aby nie brakowało książeczek do poszczególnych odznak i samych odznak itp.

Pozdrawiam

Temat: Re: Legitka
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-10-22 10:31:56

Cześć!!!

> Po prostu czasami brak odpowiedniej organizacji (...) aby nie
> brakowało książeczek do poszczególnych odznak i samych odznak itp.

Ten akurat problem pozwolę sobię pomóc Ci rozwiązać nastepującym linkiem:
http://sklep.pttk.pl/

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Legitka
Autor: R2D2
Data: 2004-10-30 23:56:42

Emilka zapisz się u nas w Tarnowie jak będziesz ruszała w góry. U nas zawsze jest czynne i nie ma kolejek. Pozdrawiam.