Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

PTTK w internecie

Logowanie - v. 2.1

wszystkich wiadomości w wątku: 35
data najnowszej wiadomości: 2005-03-11

Temat: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-08 17:50:12

Czołem!!!

Uwaga!
Instrukcje poniżej będą ulegały co jakiś czas modyfikacjom. Zmiany w stosunku do wersji pierwotnej zaznaczam na czerwono. Treści przeterminowane będę wykreślał (o tak). Jednocześnie wraz z kolejnymi wersjami systemu logowania zmieniać się będzie temat tej wiadomości.


Na razie wyjaśniam ideę
Pisać na Forum można wyłącznie będąc zalogowanym.

Osoby, które przed wprowadzeniem obowiązku logowania były niezalogowane widać od razu - ich nicka poprzedza "falka" (~). Posty podpisane w ten sposób możemy uznać w pewnym sensie za anonimy.

Prawa anonimów będą systematycznie ograniczane. Obecnie nie mogą oni zakładać nowych wątków. Dodatkowo, dzięki działalności wandali, spod pewnych numerów IP można pisać na nasze Forum będąc wyłącznie zalogowanym. Jeżeli jesteś nie zalogowany musisz również uważać, czy nick jakim się posługujesz nie jest już zarezerwowany. Program nie pozwoli na wysłanie wiadomości jeżeli Twój nick jest identyczny jak jednej z osób zarejestrowanych w dziale "Ludzie PTTK".

Teraz konkrety
W górnej części strony, po lewej znajdziecie mały formularz służący do logowania się do serwisu. Login jest tożsamy z Waszym nickiem na Forum i dzięki temu może być dosyć długi, a także zawierać np. spację. Dla przykładu mój to "Łukasz Aranowski". Z kolei hasło jest takie samo jak było w serwisie "Ludzie PTTK".

Tylko zalogowanie w serwisie daje nam możliwość pojawienia się naszych listów na Forum PTTK bez "falki" przy autorze.

Jednocześnie logowanie to jedyny sposób aby zmienić swój profil. Jeżeli jesteśmy zalogowani i wejdziemy na swój profil zobaczymy na górze strony przyciski umożliwiające zmianę lub usunięcie profilu.

No dobrze - a jak zalogować się po raz pierwszy, skoro już ktoś już był wcześniej na liście "Ludzie PTTK", a więc nie wypełnił pola "nick"? Jaki jest nick takiej osoby?

To proste - nick przyznałem każdemu domyślnie i jest taki sam jak pole "imię".

Uwaga!
Takie moje działanie spowodowało, ze niektóre nicki się zdublowały - wszak jest kilka osób o imieniu np. Andrzej. Zatem po pierwszym zalogowaniu należy czym prędzej zmienić nicka. Inaczej system nie pozwoli nam na napisanie jakiejkolwiek wiadomości na Forum PTTK.


Inne sprawy
W czasie modyfikacji danych zwróci zapewne Waszą uwagę pole "sygnatura". Łatwo się domyślić do czego ono służy patrząc na koniec mojego listu... :-)

Sygnatura (i tu uwaga!) jest przypisywana do wiadomości w momencie jej WYŚWIETLANIA, a nie PISANIA. Oznacza to, że zmiana sygnaturki pociąga za sobą zmianę we wszystkich wiadomościach jakie napisaliśmy - a zatem i tych wcześniejszych w stosunku do zmiany. Umożliwia to wyświetlanie aktualnej sygnatury nawet w starych wiadomościach.

Nota bene - popatrzcie też na górę mojego listu. Teraz autor jest podświetlony i można dowiedzieć się o nim czegoś więcej po prostu klikając w link.

Personalia
Kilku osobom, które miały już na Forum dorobek większy niż 500 wiadomości odzyskałem stare listy (to znaczy przypisałem do ich profilu ich cały wcześniejszy dorobek). Reszta listów zrobiła się "anonimowa". Jeżeli ktoś z Was chciałby odzyskać swój dorobek dla swojego profilu - proszę o kontakt na GG. Powolutku postaram się posprzątać tą stajnie Augiasza...


Aha! I jeszcze jedno! Uprzedzając fakty i przyzwyczajenia jednego z Forumowiczów - proszę aby jedna osoba NIE ZAKŁADAŁA więcej niż jednego profilu. Zaznaczam, że niemal na każdym kroku w serwisie jest rejestrowany numer IP.

Podsumowanie
Na razie tyle - w razie pytań starajcie się pytać w tym wątku, a nie w innych miejscach. Chodzi o to, aby inni mogli łatwo znaleźć odpowiedź na swoje problemy.

Koniecznie też przeczytajcie moje uwagi na stronie głównej serwisu "Ludzie PTTK" i na stronach umożliwiających modyfikacje profilu (lub założenie nowego).

To chyba na tyle! :-)

Pozdrawiam,
Łukasz Aranowski
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Przodownik 1811
Data: 2004-09-08 18:05:30

>proszę aby jedna osoba NIE
>ZAKŁADAŁA więcej niż jednego
>profilu! Zaznaczam, że niemal na
>każdym kroku w serwisie jest
>rejestrowany numer IP...

W związku z powyższym mam pytanie? W jaki sposób na to forum ma się zalogować np. moja żona? Pisywała tu wprawdzie bardzo sporadycznie, ale przecież nie można wykluczyć, że zechce jeszcze parę własnych zdań tu zamiesćić. Nie mamy przecież w naszym mieszkaniu dwóch odobnych komputerów, w dodatku z osobnym adresem IP. A gdyby mój syn chciał coś napisać? To jak mają to zrobić?

Pozdrawiam

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-08 18:21:57

Cześć!!!

> To jak mają to zrobić?

Widzę, że bezbłędnie został odczytany adresat mojej uwagi... :-)

Zawsze jest możliwość pisania bez logowania...

Jednak przewidziałem taką sytuację i istnieje mozliwość założenia drugiego profilu dla Twojej żony. Serdecznie proszę aby osobiście zadzwoniła do mnie do pracy (numer jest w kontaktach na górze) - wtedy uzgodnimy szczegóły założenia profilu. Wybacz tą formalność, ale uwiarygodni to nieco Twoją żonę i utnie podejrzenia jakobyś się podszywał.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Przodownik 1811
Data: 2004-09-08 18:39:21

>Zawsze jest możliwość pisania bez
>logowania...

Bez logowania możemy się narazić na ordynarne docinki Kuby w rodzaju "przestałbyś Lechu rżnąć głupa i przebierać się w cudze ubranka" adresowane de facto do prezesa pewnego Klubu Harcerskiego PTTK.

Po za tym zdajesz sobie sprawę jakie są koszty rozmowy zamiejscowej z Poznania do Warszawy i uzgadnianie takich szczegółów z osobą, która o różnych konfiguracjach interetowych nie ma pojęcia, za wyjątkiem tego, że umie wejść w stronę i wystukać na klawiaturze. Np. kiedy zamawia jakieś kosmetyki przez internet, to ja jej pomagam wykonać wiekszość czynności związanych z tą operacją.

Jeżeli to Ty masz wątpliwości, to wypada Tobie zadzwonić do niej aby uzyskać potwierdzenie. Resztę szczegółów ewentualnego profilu możesz podesłać pocztą e-mail. Podam Ci jej telefonu komórkowego na GG i mój stacjonarny. Rozumiemy się? Akceptujesz takie rozwiązanie? Bo skoro nie dowierzasz uczciwym ludziom, to jak Ty sam zatelefonujesz bedziesz miał jeszcze większą pewność.

Pozdrawiam

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: ~Gumiś
Data: 2004-09-08 21:34:53

Witam!!!

>>przyszłości troszeczkę ograniczymy prawa
>>anonimom - na przykład nie będą mogli
>>pisać na nasze Forum z dynamicznych IP itp.

A jeżeli ktoś nie chce się zapisać w "Ludziach"? To w przyszłości nie będzie mógł pisać na forum (ci z dynamicznym IP). Czyli prawie wszyscy nowi, którzy trafią tu przypadkiem, nie będą mieli wstępu. Zresztą komu z nich się będzie chciało powpisywać w rubryki, aby napisać kilka zdań? Owszem, ten sposób wyeliminuje trolii, ale także masę zwykłych nowicjuszy na tym forum. Zostanie zamknięta grupa bywalców.

Tylko czy to jest sens tego forum?

Według mnie powinno być dostępne dla wszystkich (nawet anonimowych), a od trolii są moderatorzy. Opcja przekierowania do "Ludzi" powinna być dodatkiem dla zalogowanych, a nie obowiązkiem.

Pozdrawiam
Krzysiek

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: any
Data: 2004-09-08 21:54:21

No to piszę ja any, choć niezalogowany, jednak prawdziwy.
I muszę Ci powiedzieć, że Twa wizja mię mocno rozczarowała.
Cóż ma począć człek jak ja?
Nie "Ludź Towarzystwa", ani zwykły członek (choć niektórzy mie tu działaczem przezywali) i na dodatek piszący z dynamicznych ajpi, przydzielanych przez dwa konkurencyjne telekomy?

pozdrawiam
any

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: ~Zwykły członek PTTK
Data: 2004-09-09 07:11:18

No cóż. Pozostaje Ci tylko się upić. Bo jak w piosence: „Jedno co warto, to upić się warto…”

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 08:49:10

Witam!!!

> A jeżeli ktoś nie chce się zapisać w "Ludziach"? To w przyszłości nie będzie
> mógł pisać na forum (ci z dynamicznym IP).

Podobną wątpliwośc wyartykułował w swoim liście Any, więc - mimo że i tak odpowiem mu oddzielnie - to ten akurat problem poruszę tylko tutaj.

Oczywiście rozumiem i częściowo podzielam Twoje obawy. Dlatego właśnie napisałem "w przyszłości" mając na myśli na razie przyszłość bliżej nieokreśloną.

Inna sprawą jest, że naszła mnie refleksja - jak trudno jest dogodzić wszystkim. Parę postów niżej, w innym wątku niejaka Basia Z. ubolewała, że logowanie w ogóle nie ma sensu nie będąc obowiązkowe... :-)

Chwilowo anonimy są równoprawnymi uczestnikami Forum i tylko ta falka odróżnia ich od nieanonimów.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 08:53:36

Cześć!!!

> Cóż ma począć człek jak ja?
> Nie "Ludź Towarzystwa", ani zwykły członek (...)

Musimy sobie jedną rzecz wyjaśnić. Te strony są serwisem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. I jako takie służą PRZEDE WSZYSTKIM (oczywiście NIE znaczy to że jedynie) członkom PTTK. Mile widziani są wszyscy goście i bardzo mnie cieszy, że o sprawach Towarzystwa chce się dyskutować również nie-członkom PTTK. Niemniej jednak nie można wymagać, aby osoby nie będące członkami Towarzystwa miały takie same przywileje jak jego członkowie.

Nie ukrywam, że dla członków PTTK będą w najbliższej przyszłości kolejne przywileje na naszym serwerze. I mało tego - obiecuję Wam, że w miarę moich skromnych możliwości będę robił WSZYSTKO aby odpowiedź na pytanie często pojawiające się na tym forum - po co mam wstąpić do PTTK - była coraz łatwiejsza i bardziej oczywista. Choć oczywiście wiem, że sama możliwość logowania się na Forum argumentem jeszcze jest słabiutkim... :-)

Niemniej jednak dyskusja jest trochę akademicka, wszak wyraźnie napisałem (szkoda, że nie przeczytałeś), że w najbliższej przyszłości prawdopodobnie wymóg bycia członkiem PTTK do logowania się w serwisie zostanie zniesiony.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Basia Z.
Data: 2004-09-09 09:07:59

Bo ja bym to widziała tak - logowanie obowiązkowe dla wszystkich, ale bez konieczności figurowania w "ludziach".

I co zadzwonisz do pani Zosi ?

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 09:11:10

Witam!!!

> Bo ja bym to widziała tak - logowanie obowiązkowe dla wszystkich, ale bez
> konieczności figurowania w "ludziach".

To nienajlepszy pomysł. Tutaj podzielam poglad Gumisia, że to zniechęcałoby do pisania tych ludzi, którzy chcą tylko o coś zapytać lub napisać jeden post aby wyrazić swoje zdanie w jakimś jednym konkretnym temacie.

Jednym słowem system taki premiowałby osoby piszące na Forum systematycznie. A odnoszę wrażenie, że właśnie teraz należałoby postąpić odwrotnie. Premiować jakoś nowych dyskutantów, bo już od dwóch lat kisimy się we własnym sosie kilku osób.

No nic. Jeszcze bedę myślał. Na razie jak widać choćby z tytułu wątku, problem logowania jest rozwojowy. :-)

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Basia Z.
Data: 2004-09-09 09:26:10

>> To nienajlepszy pomysł. Tutaj podzielam poglad Gumisia, że to zniechęcałoby do pisania tych ludzi, którzy chcą tylko o coś zapytać lub napisać jeden post aby wyrazić swoje zdanie w jakimś jednym konkretnym temacie.

>> Jednym słowem system taki premiowałby osoby piszące na Forum systematycznie. A odnoszę wrażenie, że właśnie teraz należałoby postąpić odwrotnie. Premiować jakoś nowych dyskutantów, bo już od dwóch lat kisimy się we własnym sosie kilku osób.

No tu mnie przekonałeś - z tym się zgodzę.
Trzeba umożliwić wejście na forum również osobom nielogowanym.

Ale w takim razie inaczej - umozliwić logowanie się stałym dyskutantom spoza PTTK

Pozdrowienia.

Basia

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 09:34:22

Cześć!!!

> Ale w takim razie inaczej - umożliwić logowanie się stałym dyskutantom
> spoza PTTK

I tak się pewnie skończy. Muszę to jeszcze przemyśleć. Na razie jest to w planach.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Kuba
Data: 2004-09-09 09:41:02

Jedno jeszcze:
wymóg by ludź chcący się publicznie uzewnętrznić
w dziale "Ludzie"
musiał korzystać z GG
nie ma najmniejszego sensu.

( BTW: to mnie tu było mniej niż 500 razy? )

Serdeczności,

Kuba

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 09:48:07

Cześć!!!

> wymóg by ludź chcący się publicznie uzewnętrznić w dziale "Ludzie"
> musiał korzystać z GG nie ma najmniejszego sensu.

Ten wymóg też zostanie zniesiony. I też to napisałem... :-)

> BTW: to mnie tu było mniej niż 500 razy?

Dokładnie 555 razy. :-)
Ale z Toba mam problem, bo muszę sprawdzić, czy wszystkie listy podpisane jako "Kuba" są Twoje. Ale oczywiście przywrócenie poprzednich Twoich wypocin do Twojego profilu należy Ci się jak psu buda i oczywiście będzie wykonane. :-)

Pozdro,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Przodownik 1811
Data: 2004-09-09 10:24:27

A może byś też zadzwoniła? Miałabyś doskonałą okazję poznać jej opinię na temat pewnej kartki i co sądzi o rozgłaszaniu kłamliwych plotek na temat mnie i mojej rodziny. Jeśli przyjmujesz ofertę wpisz się przez stronę "Ludzie" a ja odpowiem z podaniem stosownego nru telefonu.

Pozdrawiam

PS. Post wysyłam bez logowania, bo znikła ramka do logowania, która wcześniej była u dołu strony.

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Kuba
Data: 2004-09-09 10:19:07

"Ten wymóg też zostanie zniesiony. I też to napisałem... :-)"

Cudnie.
Widocznie zajęty czytaniem między wierszami
je same jakoś pominąłem.

"Dokładnie 555 razy. :-)'

Dobrze, że nie o 111 więcej.

"Ale z Toba mam problem"

Ba, żebyś to tylko Ty jeden.

"czy wszystkie listy podpisane jako "Kuba" są Twoje"

Jakoś w 2 połowie maja 2003
jakiś Nie ja wyrażał zadowolenie ze szlaków.

"przywrócenie poprzednich Twoich wypocin do Twojego profilu należy Ci się jak psu buda"

Generalnie trudno mi wyobrazić sobie
przywracanie wypocin - postrzegam ich typowy kierunek na zewnątrz jako jedyny możliwy.
Niemniej w tym konkretnym przypadku
winienem zapewne zareagować wirtualnym merdaniem.

Serdeczności,

Kuba

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 10:36:04

Czołem!!!

> Widocznie zajęty czytaniem między wierszami je same jakoś pominąłem.

Kolega modyfikował swoje dane? Modyfikował! Wiem to bo już masz sygnaturkę... I co było w trakcie owej modyfikacji u góry strony w pierwszym akapicie wyświetlone? Może tekst: "Ograniczenia te obowiązywać bedą jeszcze przez jakiś czas - planowane jest ich zniesienie."? :-)

> Niemniej w tym konkretnym przypadku winienem zapewne zareagować
> wirtualnym merdaniem.

Ha! Moze faktycznie porównanie nie było zbyt szczęśliwe. Bardziej na czasie i pasujące do naszej rzeczywistości byłoby stwierdzenie, że należy Ci się "jak bezrobotnemu zasiłek" tudzież "jak przewodnikowi monopol"... :-)

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 10:42:20

Cześć!!!

> Post wysyłam bez logowania, bo znikła ramka do logowania,
> która wcześniej była u dołu strony.

Teraz jest z lewego boku. Post Twój zaraz przywrócę Twojemu profilowi.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 12:15:26

Cześć!!!

Posty Waćpana odzyskane zostały. Mam nadzieję, że wszystkie i mam nadzieję, że nie przypisałem Tobie postu czyjegoś. Twoim nickiem posłużono się w dziejach Forum jeszcze 3 razy - na szczęście spod wyraźnie innych IP.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Alf
Data: 2004-09-09 12:35:39

To przy okazji może i moje się znajdą ?

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 12:44:17

Cześć!!!

Się znajdą. Całe 190. Ale najpierw się zaloguj i ustal swojego nicka, co bym wiedział na co zmieniać.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Alf
Data: 2004-09-09 13:00:12

zrobione :-)))

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 13:07:15

Cześć!!!

> zrobione :-)))

Zrobione... :-)

Pozdro,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Alf
Data: 2004-09-09 13:09:56

dzieki wielkie

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 13:09:14

I jeszcze raz ja... :-)

Z aktywnych forumowiczów (ponad setka listów) zostali jeszcze:

Any
Gumiś
Heniek Dąbrowski
Jacek Potocki
Jurek
Paweł Dudzik
Rengen

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: any
Data: 2004-09-09 13:27:07

> Z aktywnych forumowiczów (ponad setka listów) zostali jeszcze:

Any

Znaczy się co? Mam się zapisać?

pozdrawiam
any

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 13:30:12

Witam!!!

> Znaczy się co? Mam się zapisać?

Jasne, że tak!
Chyba macie gdzieś tam na Podhalu jakiś oddział PTTK? :-) :-) :-)

Pozdro,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: any
Data: 2004-09-09 13:35:59

> Chyba macie gdzieś tam na Podhalu jakiś oddział PTTK? :-) :-) :-)

Mamy, mamy, ale niestety nie używam GG :-p

pozdrawiam
any

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-09-09 13:58:01

Czołem!!!

> Mamy, mamy, ale niestety nie używam GG :-p

Tą niepoważną przeszkode na pewno jakoś ominiemy... :-P :-)

Pozdro,
Ł.
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Davvid
Data: 2004-12-25 17:31:54

A co ze zmianą hasła? Bo choć ja na forum pisałem tylko pare razy, to od ostatniego czasu gdy miałem drobny problem z internetem (a właściwie wcale go nie miałem [internetu oczywiście] )sporo się zmieniło, między innymi zdążyłem zapomnieć swoje hasło, a nigdzie nie widzę możliwości jego zmiany. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrowionka dla wszystkich koleżanek i kolegów z PTTK ;-)
SATIS VERBORUM

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-12-27 09:26:59

Cześć!!!

> między innymi zdążyłem zapomnieć swoje hasło,

Napisz do mnie na priva - a podam Ci Twoje hasło.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Davvid
Data: 2004-12-31 11:36:15

A czy mógłbyś mi je wysłać na mój e-mail??
SATIS VERBORUM

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Łukasz Aranowski
Data: 2004-12-31 12:59:26

Witam!!!

> A czy mógłbyś mi je wysłać na mój e-mail?

Własnie o tym piszę. Wyślę Ci je jak tylko odezwiesz sie do mnie e-mailowo i będę znał Twój e-mail.

Pozdrawiam,
Łukasz
--
Łukasz Aranowski
Strona domowa: http://www.mendel.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/laranowski

Temat: Re: Logowanie - v. 2.1
Autor: Davvid
Data: 2005-03-11 19:51:40

Ahojki
Serdecznie dziękuję za przywrócenie mnie do grona pełnoprawnych PTTK-owiczów. Zdaję sobie sprawe że robie to trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. :-)
A w zwązku z tym mam jeszcze pytanie. Jeśli dobrze zrozumiałem mogą się już rejestrować osoby, które JESZCZE nie należą do naszego Towarzystwa :-) Czy ktoś w ogóle sprawdzał czy podane dane są prawdziwe, chodzi mi o przynależność do PTTK; czy nie widziśz takiej potrzeby. I czy jeśli ktoś należy, to może mógłby mieć gdzieś obok imienia nazwę swojego macierzystego oddziału (bo nie wszystkie mają swoje strony internetowe, które można by podać w sygnaturce).
Hmm...
SATIS VERBORUM