Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Tematyka ogólna

Zakończenie konkursu PSK

wszystkich wiadomości w wątku: 5
data najnowszej wiadomości: 2004-09-22

Temat: Zakończenie konkursu PSK
Autor: ~Marta
Data: 2004-08-24 22:38:44

Czy ktoś z Was był na uroczystym zakończeniu II Konkursu Krajoznawczego "Poznaj swój kraj"? Ja osobiście nie miałam okazji, ale jestem ciekawa jak się udała ta impreza.

Temat: Re: Zakończenie konkursu PSK
Autor: Krzych
Data: 2004-08-25 21:38:39

Witam.

A owszem, owszem.
Mimo bardzo złego terminu zakończenia konkursu, (środek wakacji!) stawiło się miesiąc temu w Warszawie kilkudziesięciu laureatów. Była reprezentacja Lubawki, Ostrowca Świętokrzyskiego, Torunia, Gliwic, Warszawy... Cała impreza w całkiem przyjemnym Coyote Club trwała około dwie i pół godziny. Po tradycyjnym "zagajeniu" red. Sapy rozpoczęło się rozdawanie zaległych (etapowych) nagród. Po nich z wygranych nagród i dyplomów cieszyli się Krajoznawcy Roku 2003 i pozostali (obecni) laureaci. Było kilka miłych chwil... Po obdarowaniu laureatów II Konkursu Krajoznawczego red. Sapa rozpoczał dyskusję na temat krajoznawstwa w Polsce, sytuacji miesięcznika (obecnie 2 x dwumiesięcznika), przebiegu konkursu. Na zakończenie - jak to bywa na imprezach PSK - wszyscy z obecnych (!), drogą losowania, obdarowani zostali upominkami.
Nieobecnym laureatom nagrody wraz z dyplomami będą/zostały wysłane pocztą.

Krzysztof Florys

Temat: Re: Zakończenie konkursu PSK
Autor: ~Marta
Data: 2004-08-25 23:08:50

Dziękuję za odpowiedź i przede wszystkim gratuluję znakomitego rezultatu!
Ja osobiście ogromnie żałuję, że nie mogłam być na podsumowaniu konkursu - przypuszczam, że nie tylko u mnie termin w środku wakacji i to ogłoszony dosyć późno kolidował z innymi planami - tym bardziej mi żal, że z pewnością było to sympatyczne spotkanie (podobnie jak w twierdzy Modlin).
Jeszcze raz gratuluję i pozostaje mi życzyć spotkania na następnym finale lub przypadkiem na turystycznym szlaku - podobnie jak w zeszłym roku w Jaskini Wierzchowskiej Górnej :-)

Temat: Re: Zakończenie konkursu PSK
Autor: Krzych
Data: 2004-08-25 23:46:34

Witam.

Mam nadzieję, że dojdzie do takowych nie raz!

Do następnego konkursu!

Pozdrawiam

Temat: Re: Zakończenie konkursu PSK
Autor: Aldona
Data: 2004-09-22 13:53:35

Ja również byłam na uroczystym poidsumowaniu II Konkursu Krajoznawczego organizowanego przez redakcję "Psk". Była całkiem sympatyczna impreza, w sumie ok. sześćdziesiąt osób wraz z osobami towarzyszącymi. Na początek redaktor Sapa rozdał zaległe nagrody etapowe, a następnie juz nagrody główne. Potem było losowanie innych nagród wśród wszystkich uczestników spotkania. Szkoda tylko, że już na zakończenie imprezy nie zorganizowano wspólnego zwiedzania Warszawy z przewodnikiem. Nikt o tym nie pomyślał, a jak ktoś przyjechał z daleka, to chętnie skorzystałby z wycieczki z przewodnikiem.

Aldona Hormańska
Lubawka