Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Przeszukaj Forum członków i sympatyków PTTK

Przeszukiwanie forum

Wyszukiwanie

Poszukiwana fraza:
Poszukiwany autor: piotpal

Pasujących wiadomości: 7

Znalezione wiadomości

Szlakami województwa pomorskiego - chętni?
Autor: piotpal
Data: 2014-11-14 17:28:28
Hej! Poszukuję osoby chętnej na piesze wycieczki po szlakach województwa pomorskiego, głównie w weekendy. Wszystkie szczegóły są do obgadania z osobami zainteresowanymi. Nie ma dla mnie znaczenia płeć czy wiek, sądzę, że z każdym mogę się dogadać. Przez wiele lat organizowałem wycieczki solo, więc wszelkie sprawy organizacyjne (planowanie, dojazd itd.) nie sprawiają mi trudności. Poszukuję osób z Trójmiasta i okolic. Kontakt: piotpal@poczta.onet.pl

Kanon Krajoznawczy: chętni?
Autor: piotpal
Data: 2008-06-16 13:49:22
Witam! Poszukuję chętnej (bądź chętnych) osoby do zdobycia Odznaki Krajoznawczej Polski z szafirem. Jej regulamin znajdziecie tutaj: http://krajoznawca.republika.pl/ok/index.html Pokrótce tylko powiem, że aby ją zdobyć trzeba zaliczyć ponad 400 wskazanych obiektów w Polsce. Jej zdobycie jest więc czasochłonne, dlatego też liczba jej zdobywców jest niewielka, możecie to sprawdzić na stronie podanej powyżej. Wszystko rozpoczynam od początku, od najniższych odznak. Będę zaliczał kolejne obiekty średnio co trzy tygodnie w weekendy, podstawowym środkiem transportu będz...

Parki zabytkowe
Autor: piotpal
Data: 2006-10-23 17:03:53
Witam! Zdobywając Regionalną Odznakę Turystyczną wyszczególnione jest, że trzeba odwiedzić parki zabytkowe? Czy chodzi o typowe parki miejskie, które mają długą tradycję?

Wstęp do parków narodowych
Autor: piotpal
Data: 2006-08-03 19:29:50
Witam! Wybieram się do kilku parków narodowych, między innymi do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wiem, że wstęp tam jest płatny. Czy ktoś może wie, jak to jest z biletami wstępu? Czy można je dostać tylko w dyrekcji parku, czy także w pobliskich miejscowościach, np. w Poznaniu (wiem o tym, że można go dostać za pomocą smsa, ale nie mam komórki). Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Marsze na orientacje
Autor: piotpal
Data: 2006-06-28 21:30:57
Witam! Jestem początkującym adeptem sztuki zwanej marsze na orientacje. Chciałbym się dowiedzieć czy w lipcu 2006 są organizowane jakieś rajdy tego typu? Natrafiłem na wiadomość, że 15 lipca ma być taka impreza we Lwówku Śląskim, ale nie mogę znaleźć bliższych danych. Będę wdzięczny za wszelkie informacje o tej imprezie, jak i o innych. Mogą być z całej Polski.

Re: Spis szlaków turystycznych
Autor: piotpal
Data: 2006-06-15 22:15:08
Czyli nie ma książkowego spisu szlaków?

Spis szlaków turystycznych
Autor: piotpal
Data: 2006-05-21 18:04:52
Witam wszystkich, bo to moja pierwsza wypowiedź tutaj. Mam pytanie, czy spis szlaków, który znajduje się na stronie PTTK jest największym rejestrem szlaków turystycznych w Polsce? Poszukuję od kilku miesięcy jakiejś pozycji książkowej w tym temacie i nie mogę się doszukać. Czy to oznacza, że taki papierowy rejestr nie istnieje? Jeśli tak, to chyba pozostaje zbieranie map? Pozdrawiam.