Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  

Przeszukaj Forum członków i sympatyków PTTK

Przeszukiwanie forum

Wyszukiwanie

Poszukiwana fraza:
Poszukiwany autor: Piotrek Mickiewicz

Pasujących wiadomości: 4

Znalezione wiadomości

Re: Powrót do GOT po latach - niejasna interpretacja
Autor: Piotrek Mickiewicz
Data: 2018-05-03 23:00:48
Ja podobnie, ostatnio powróciłem do zdobywania GOT, ostatnią moją odznaką była mała srebrna w 2008 roku, po której została mi nadwyżka 3 punktów. Przy weryfikacji nowych wycieczek z zeszłego i tego roku bez problemu uznano mi te 3 punkty, wprost stwierdzając, że "punkty się nie przedawniają" (z zastrzeżeniem ich odpowiednio szybkiej weryfikacji - do 31 stycznia następnego roku - po spełnieniu normy, ale to zupełnie inna sprawa) :) Także sądzę, że absolutnie bezproblemowo możesz już cieszyć się 84 punktami na poczet małej brązowej ;)

Re: Zaliczenie na OKP wycieczek sprzed zdobycia ROK
Autor: Piotrek Mickiewicz
Data: 2018-04-23 13:23:03
Dzięki ;) Po prawdzie, już zacząłem nawet czytać więcej w tej materii i przymierzam się też do OTP ;) No i pewnie też do innych odznak krajoznawczych z mojej okolicy :)

Re: Zaliczenie na OKP wycieczek sprzed zdobycia ROK
Autor: Piotrek Mickiewicz
Data: 2018-04-23 13:02:53
Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź!

Zaliczenie na OKP wycieczek sprzed zdobycia ROK
Autor: Piotrek Mickiewicz
Data: 2018-04-23 11:47:51
Witam szanownych forumowiczów! Mimo, że od lat już zbieram odznaki GOT, dopiero dosłownie tydzień temu dowiedziałem się o istnieniu odznak ROK (Regionalna Odznaka Krajoznawcza) i OKP (Odznaka Krajoznawcza Polski) i od razu się nimi zainteresowałem. Od razu też natknąłem się na pierwszy problem/wątpliwość - od dawna lubię zwiedzać Polskę i odwiedziłem już wiele z miejsc, które są wymagane na OKP, jednak za mało z okolic mojego miejsca zamieszkania (Warszawy), żeby od razu starczyło na ROK. Regulamin ROK/OKP wszakże mówi, że należy najpierw zdobyć ROK, a dopi...