Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  
FORUM: strona główna • informacje i zasady • 100 ostatnich wiadomości • wyszukiwarka • nowa wiadomość
LUDZIE: strona główna • dołącz do nas • więcej o logowaniu
RÓŻNE: strona główna PTTK • FAQ • netykieta • kontakt • odzyskaj hasło

Paweł Konieczny

Na FORUM piszę jako: pawelk84
Liczba moich wiadomości na FORUM: 13

Paweł Konieczny - wyślij maila!Wiek: 34
GG: 2892682 Status GG

Oddział Akademicki PTTK w Krakowie
Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie

Uprawnienia

Przewodnik górski beskidzki kl.III z uprawnieniami na część wschodnią oraz zachodnią Beskidów Zachodnich.
Pilot wycieczek.

Opis

Z racji, iż pochodzę z gór, a dokładniej z Rabki-Zdroju, w góry chodzę od najmłodszych lat. Początkowo były to pobliskie Gorce i Beskid Wyspowy. W 2001 r. wstąpiłem do Grupy Podhalańskiej GOPR, a w 2005 r. złożyłem przyrzeczenie ratownicze. Mimo przeprowadzki do Krakowa wciąż jestem czynnym ratownikiem górskim.
W 2005 roku rozpocząłem kurs przewodnicki w SKPG Kraków, który ukończyłem w 2007 r. uzyskując na egzaminie państwowym ocenę bardzo dobrą. W latach 2007-2009 byłem kierownikiem kursu przewodnickiego prowadzonego przez SKPG Kraków.
W kadencji Zarządu SKPG Kraków 2008 i 2009 byłem Sekretarzem Koła, natomiast w kadencji Zarządu SKPG Kraków 2010 pełniłem funkcję Wiceprezesa Koła, którą pełnię również w kadencji Zarządu SKPG Kraków 2011.
Od 2008 roku do dzisiaj jestem członkiem Komisji Szkoleniowej SKPG.
W 2009 roku zostałem wybrany Delegatem SKPG na zebranie Rady Przewodnictwa Studenckiego w Teodorówce koło Dukli, natomiast w 2010 roku zostałem wybrany delegatem SKPG na Regionalną Konferencję Przewodników Turystycznych PTTK województwa małopolskiego. Na Konferencji tej zostałem wybrany na delegata województwa małopolskiego na X Krajową Naradę Aktywu Przewodnickiego PTTK w Ustroniu Jaszowcu.
W 2011 roku zostałem wybrany Wiceprezesem Zarządu Oddziału Akademickiego PTTK w Krakowie. Od 2011 roku jestem również członkiem Zespołu Prawnego przy Krajowym Samorządzie Przewodników Turystycznych PTTK.
W 2010 roku byłem również redaktorem naczelnym książki "Z historii Studenckiego Koła Przewodników Górskich z Krakowa (2006-2010)".
Poza działalnością górską jestem absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie zawodowo zajmuję się prowadzeniem procesów inwestycyjnych farm wiatrowych w Polsce południowo-wschodniej.

Do tego użytkownika można wysłać maila. Aby to zrobić - zaloguj się.

Powrót do listy

© Łukasz Aranowski 2002-2018
Forum działa pod patronatem Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w Warszawie