Forum członków i sympatyków PTTK
login:  
hasło:  
FORUM: strona główna • informacje i zasady • 100 ostatnich wiadomości • wyszukiwarka • nowa wiadomość
LUDZIE: strona główna • dołącz do nas • więcej o logowaniu
RÓŻNE: strona główna PTTK • FAQ • netykieta • kontakt • odzyskaj hasło

Dział: Kadra PTTK

przewodnik terenowy

wszystkich wiadomości w wątku: 3

przewodnik terenowy

Autor: Gieno [83.238.81.5]

Data: 2005-10-06 11:58:21

Witam.
Mam pytanie, czy przewodnik np. beskidzki może skorzystać z artykułu 22a ust.2 ustawy
o usługach turystycznych i podejść do egzaminów na przewodnika terenowego bez kursu?
Pozdrowienia
Art. 22a. ust. 2
Osoby posiadające uprawnienia przewodnika turystycznego dopuszcza się do egzaminu umożliwiającego uzyskanie uprawnień obejmujących dodatkowy zakres terytorialny bez konieczności odbycia szkolenia teoretycznego i praktycznego.
http://ktg.bytom.pttk.pl
http://przewodnicy.bytom.pttk.pl/
http://bytom.pttk.pl
http://barania-gora.cotg.pttk.pl
Jeżeli Twoim zdaniem
ta wiadomość powinna
zostać skasowana
zgłoś ją do moderatora.
odpowiedz na tę wiadomośćrozpocznij nowy wątek

Re: przewodnik terenowy

Autor: Basia Z. [157.25.137.98]

Data: 2005-10-06 12:17:53

Jak najbardziej, przecież tak jest napisane w ustawie.

BTW czy ktoś nie wie czasem, czy nie szykowane są zmiany w ustawie dotyczące konkretnie tej możliwości ? Też chcę skorzystać z tej furtki, a ciągle nie mam czasu porządnie się pouczyć tak że do egzaminu będę mogła podejść najwczesniej na wiosnę.

Pozdrowienia.

Basia
Jeżeli Twoim zdaniem
ta wiadomość powinna
zostać skasowana
zgłoś ją do moderatora.
odpowiedz na tę wiadomośćrozpocznij nowy wątek

Re: przewodnik terenowy

Autor: Tomek Dygała [194.152.161.99]

Data: 2005-10-06 12:55:17

jako osoba która skorzystała z tej furtki dwukrotnie, potwierdzam że to możliwe.

Dobrze poinformowane źródła twierdzą że nie ma obecnie żadnych prac nad tą ustawą.

pzdr.
Tomek D
http://www.dygala.pl

SKPT Warszawa http://www.skpt.waw.pl
Jeżeli Twoim zdaniem
ta wiadomość powinna
zostać skasowana
zgłoś ją do moderatora.
odpowiedz na tę wiadomośćrozpocznij nowy wątek

© Łukasz Aranowski 2002-2017
Forum działa pod patronatem Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w Warszawie